Prilepši si k svojmu príjmu ! Chalupár je správna cesta pre teba !

Chalupári s.r.o.

Slovensko, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Provízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás zaujíma práca realitného makléra, no máte pocit, že sa je nemôžete naplno venovať, pretože máte prácu, máme pre Vás riešenie. Pridajte sa k našim kolegom do tímu realitnej kancelárii – Chalupári. V našej spoločnosti môžete vykonávať realitného makléra aj popri práci. Máte možnosť si popri svojom zamestnaní privyrobiť a zároveň sa naučiť niečo nové.

Náplň práce chalupára:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj,
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, foto dokumentácia,
- spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Realitná kancelária Chalupári, hradí svojím maklérom náklady spojené s:
- náborovým softvérom
- firemnými vizitkami
- reklamnými plachtami
- inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch
- reklamnými predmetmi pre klientov
- školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ak si ambiciózny, flexibilný, pracuješ aj samostatne a práca s ľuďmi ťa baví, pridaj sa do nášho profesionálneho realitného tímu.

Realitná kancelária Chalupári, pôsobí na realitnom trhu od roku 2018. Aj napriek svojmu krátkemu pôsobeniu vo svete realít máme za sebou veľké množstvo úspešne zrealizovaných obchodov. Našim hlavným cieľom je maximálna spokojnosť klienta, ktorú mu zaručíme vďaka nášmu profesionálnemu prístupu. Realitná kancelária Chalupári sa zameriava najmä na predaj/prenájom pozemkov, poľnohospodárskych objektov, chalúp, rekreačných objektov a apartmánov a pod.

Ponúkame:

• Prvotriedne služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností,
• Právne služby našich právnikov – prevodcov, odborníkov na problematiku realitného práva,
• Služby hypotekárnych poradcov zdarma – rýchle a výhodné zjednanie hypotéky alebo stavebného sporenia na mieru,
• Vypracovanie a zaistenie potrebných zmluvných podkladov a dokumentácie,
• Zhotovenie fotografií nehnuteľností,
• Kvalitnú prezentáciu nehnuteľností na viac ako 150 internetových serveroch a všetkých významných realitných serveroch,
• Pomoc pri jednaní s úradmi (Kataster nehnuteľností, stavebný úrad atd.).

Veríme, že pri návšteve našej stránky budete milo prekvapení našou ponukou a v prípade akýchkoľvek otázok nás budete kontaktovať.
ID: 4097256  Dátum zverejnenia: 7.6.2021