Chceš si privyrobiť ? Staň sa chalupárom.

Chalupári s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Provízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás zaujíma práca realitného makléra, no máte pocit, že sa je nemôžete naplno venovať, pretože máte prácu, máme pre Vás riešenie. Pridajte sa k našim kolegom do tímu realitnej kancelárii – Chalupári. V našej spoločnosti môžete vykonávať realitného makléra aj popri práci. Máte možnosť si popri svojom zamestnaní privyrobiť a zároveň sa naučiť niečo nové. Všetko čo budete potrebovať od nás dostanete.

Práca chalupára predstavuje:
- aktívne vyhľadávane nehnuteľností na predaj
- návštevu nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, foto dokumentácii
- spravovanie svojho portfólia
- návšteve nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Realitná kancelária Chalupári, hradí svojím maklérom náklady spojené s:
- náborovým softvérom
- firemnými vizitkami
- reklamnými plachtami
- inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch
- reklamnými predmetmi pre klientov
- školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania

Ďalšie výhody pre našich maklérov:
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- nepretržitá odborná podpora,
- odmeňovanie najlepších maklérov,
- flexibilný pracovný čas bez vysedávania v kancelárii.

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ak si ambiciózny, flexibilný, pracuješ aj samostatne a práca s ľuďmi ťa baví, pridaj sa do nášho profesionálneho realitného tímu.

Ponúkame:
- Prvotriedne služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností
- Právne služby našich právnikov – prevodcov, odborníkov na problematiku realitného práva
- Služby hypotekárnych poradcov zdarma – rýchle a výhodné zjednanie hypotéky alebo stavebného sporenia na mieru
- Vypracovanie a zaistenie potrebných zmluvných podkladov a dokumentácie
- Zhotovenie fotografií nehnuteľností
- Kvalitnú prezentáciu nehnuteľností na viac ako 150 internetových serveroch a všetkých významných realitných serveroch
- Pomoc pri jednaní s úradmi (Kataster nehnuteľností, stavebný úrad atd.)

Hodálova 3
949 01 Nitra
ID: 4046237  Dátum zverejnenia: 14.3.2021