Skladník/vodič - DUBLINO nábytok

CHAIR s. r. o.

Miesto práce
Turbínová, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 300 EUR/mesiaczáklad 1100 EUR mesačne + nadčasy, stravné, osobnostný bonus, prémia na konci kal.roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • evidenčný aj fyzický príjem a výdaj tovaru
  • uskladňovanie prijatého tovaru ručne, aj pomocou paletového vozíka a VZV
  • príprava a montáž tovaru podľa objednávok
  • manuálna práca s ručným náradím
  • rozvoz tovaru s vozidlom do 3,5t
  • priebežná aj pravidelná kontrola stavu zásob

Čo môžeš čakať?

  • jednozmennú prevádzku iba v PRACOVNE DNI
  • mzdu vždy do 15.dňa v mesiaci na učte
  • zabezpečený pitný režim vrátane kávy a čaju
  • MULTISPORT kartu
  • istotu preplatenia NADČASOV
  • SICK DAYS
  • ak si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ
  • zabezpečíme Ti preukaz na VZV ak ho nemáš
  • pravidelné školenia BOZP
  • možnosť získať nadštandartnú zdravotnú starostilovosť za zvýhodnených podmienok
  • firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu, starostlivo posúdime všetky žiadosti. Avšak nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Preto kontaktovať budeme IBA vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosť s prácou v sklade
  • zodpovedný prístup k práci
  • bezúhonnosť, fyzická zdatnosť (práca s bremenami)
  • manuálna zručnosť

Spoločnosť DUBLINO je vo svojej oblasti jednou z najväčších spoločnosťí v strednej Európe. Okrem krajín ako Rakúsko, Maďarsko, Česká republika sa od roku 2001 aj na Slovensku zaoberá predajom nábytku pre komerčné priestory ako napr. hotely, reštaurácie, kaviarne, obchodné centrá,.... Od roku 2021 je ponuka rozšírená o maloobchodný predaj

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Keresztesi
E-mail: poslať životopis
ID: 3869219  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac