1 200 - 1 400 EUR

Predajca v showroome

CHAIR s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prvý kontakt s klientom a obsluha klientov na showroome .
- Vypracovávanie cenových ponúk.
- Spracovávanie vytvorených objednávok a zmlúv.
- Poskytovanie odborného poradenstva.
- Komunikovanie s dodávateľmi a odberateľmi spoločnosti v materinskom a cudzom jazyku.
- Zadávanie údajov do počítačového systému.
- Pripravovanie podkladov pre potreby účtovníctva.
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 EUR

- Práca v mladom kolektíve.
- Možnosť neplateného voľna/dovolenky aj v skúšobnej dobe
- Práca iba v pracovné dni, 1-2 týždňové voľno počas vianočných sviatkov
- možnosť zaujímavého osobného rastu
- občerstvenie na pracovisku
- práca pre nadnárodnú stabilnú spoločnosť

Prosíme zaslať životopis aj s aktuálnou fotografiou. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov , ktorých oboznámime s miestom a časom konania pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ak spĺňaš nasledujúce predpoklady, hľadáme práve teba :
- orientácia na výsledok, detaily a spoluprácu v tíme
- prozákaznícky prístup
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- precíznosť
- dôslednosť
- samostatnosť

Spoločnosť DUBLINO je vo svojej oblasti najvačšou spoločnosťou v strednej Európe. Okrem krajín ako Rakúsko, Maďarsko, Česká republika sa od roku 2001 aj na Slovensku zaoberá zabezpečovaním nábytku pre hotely, reštaurácie a gastro prevádzky. Do nášho portfólia patria kaviarenské, reštauračné a hotelové zariadenia ako sú stoly a stoličky, stolové nohy,exteriérový nábytok na terasy, pohovky , hotelové postele , ...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CHAIR s.r.o.
Rožňavská 1
831 04 Bratislava-Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Keresztesi
E-mail: poslať životopis
ID: 3670985   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR