Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zdravotná sestra na GÉVÉ Klinike

GÉVÉ Klinika

Miesto práce
Mojmírova 8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacplus príplatky za nadčasy a príplatky za nočnú službu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocná sestra na operačnej sále
,bežná administratíva súvisiaca s poskytovaním zdravotnej starostlivosti, ambulantná sestra, objednávanie pacientov, starostlivosť o pacientov na lôžkach jednodňovej chirurgie, nočné služby na lôžkovej časti,

Na súkromnú kliniku plastickej a jednodňovej chirurgie hľadáme zdravotnú sestru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odbornosť,spoľahlivosť,diskrétnosť,zodpovednosť,komunikatívnosť,

poskytovanie zdravotnej starostlivosti so zameraním na plastickú a jednodňovú chirurgiu a na estetickú medicínu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1452388  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac