CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Project Manager

Landererova 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy začína od 2500 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od konkrétnych znalostí a skúseností kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v CGI hľadáme nového projektového manažéra. Projektový manažér je zodpovedný za vedenie slovenských aj medzinárodných projektov. Jeho práca sa týka celého projektového cyklu od návrhu až po jeho implementáciu.

Vaše budúce zodppovednosti:
• Riadenie dodávky projektu podľa časového plánu a rozpočtu projektu
• Vedenie projektového tímu (osobný rozvoj, motivácia a hodnotenie výkonu)
• Zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom
• Zodpovednosť za riadenie subdodávateľov
• Vytváranie pravidelného súhrnného reportingu
• Spolupodieľanie sa na transformácii projektov do Agile (SCRUM)
• Identifikovanie kritických miest a dojednávanie ciest k ich eliminácii
• Implementácia metodík projektového riadenia
• Auditovanie kvality priebehu jednotlivých projektov z pohľadu projektového riadenia

Čo ponúkame?
• Priateľskú atmosféru a stabilné zázemie v jednej z najväčších IT spoločností na svete
• Podporu vášho profesionálneho rastu
• Certifikované rozvojové a vzdelávacie programy
• Profit Participation - účasť na zisku spoločnosti
• Share Purchase Plan - možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• 25 dní dovolenky na regeneráciu pracovných síl pre každého
• 3 dni sick-days na zotavenie sa
• 30 dní plne hradenej práceneschopnosti
• Benefit plus balík na voľnočasové aktivity
• Referral bonus za odporučenie nového kolegu
• Multisport karta do športových a wellness zariadení
• Možnosť získania bezúročnej pôžičky pre zamestanca
• Jazykové vzdelávanie pre zamestnanca
• Očkovanie proti chrípke a kliešťovej encefalitíde
• Možnosť účasti na rôznych športových akciách – napr. Do práce na bicykli, bežecké maratóny a i.
• Member Assistance Program - možnosť využitia psychologických a právnych služieb odborníkov pri zdravotných, pracovných alebo iných závažných životných udalostiach
• A mnoho ďalšieho...
Pridaj sa k nám a zistíš to na vlastnej koži!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ vzdelanie
• Znalosť metodológií projektového riadenia, skúsenosti s Agile výhodou
• Min. 5 rokov praxe v riadení projektov zameraných na vývoj softwarových riešení alebo cutomizáciu SW produktov, systémovú integráciu
• Praktické skúsenosti s nasadzovaním softvérového produktu u zákazníka
• Riadenie projektov na strane dodávateľa
• Skúsenosti s riadením tímu (min. 5 členov)
• Prezentačné a vyjednávacie zručnosti, odolnosť voči stresu (prezentácie stavu projektu na úrovni CXO)
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
• Flexibilita, mobilita (ochota cestovať)

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kajanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4594455  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac