CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Junior SW Tester - automation

Landererova 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou, ideálne jún 2023
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy pre juniora začína od 1000 EUR/m. (brutto). Konečná výška mzdy bude však závisieť od reálnych znalostí a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CGI patrí medzi najväčšie spoločnosti poskytujúce IT a obchodné poradenské služby na svete. Orientujeme sa na poznatky a pomáhame klientom urýchliť digitalizáciu energetického prechodu, aby sa stal klimaticky neutrálnym. CGI Central Market Solutions (CMS) poskytuje občanom a výrobcom energie inteligentnejší, čistejší a flexibilnejší energetický systém.

CMS poskytuje základ pre inteligentné siete a inteligentné merače, ako aj nové služby pre monitorovanie energetickej účinnosti, nabíjanie elektrických vozidiel, riadenie energie na strane dopytu, energetické komunity a distribuovanú výrobu, akumuláciu a skladovanie elektriny. CMS umožňuje bezpečnú výmenu informácií v reálnom čase medzi všetkými účastníkmi energetického trhu a ťaží zo skúseností CGI s dodávaním 14 trhových systémov v 10 krajinách.

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?

CGI aktuálne rozširuje svoj tím na projekte v oblasti Energy/Utility systémov na medzinárodnej úrovni.

Ako SW tester pre automatizáciu testov budeš mať vplyv na podporu prechodu na čistú energiu.
Budeš predovšetkým:
  • analyzovať dokumentáciu a požiadavky zákazníka s ohľadom na testovanie
  • participovať na príprave projektovej dokumentácie
  • pripravovať a realizovať manuálne a automatizované testy (funkčné, regresné, smoke, performance) použitím technológií Robot Framework
  • definovať a spúšťať funkčné a nefunkčné testovacie prípady
  • pripravovať a údržiavať testovacie dáta a testovaciu dokumentáciu
  • analyzovať a koordinovať riešenia zistených defektov a celkovo vyhodnocovať úspešnosť testovania
  • poskytovať odbornú spoluprácu a aktívne komunikovať s členmi tímu

ČO PONÚKAME?

• Vynikajúci mix priateľskej pracovnej atmosféry a stabilného zázemia jednej z najväčších IT spoločností na svete
• Podporu profesionálneho rastu
• Pestré možnosti rozvojových a vzdelávacích aktivít cez rôzne certifikované programy a firemný knowledge sharing
• Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• Flexibilný pracovný čas s možnosťou Home office podľa dohody (nielen počas pandémie)
• Účasť na zisku spoločnosti (tzv. Profit Participation Plan)
• Firemný akciový program (tzv. Share Purchase Plan) – možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• 25 dní dovolenky na regeneráciu pracovných síl pre každého
• 3 dni sick-days na zotavenie sa
• 30 dní plne hradenej práceneschopnosti
• Stravné za každý odpracovaný deň
• Bohatý Benefit plus balík na voľnočasové aktivity z oblasti športu, kultúry, cestovania, zdravia alebo vzdelávania
• Firemné auto a možnosť parkovania v závislosti od levelu seniority
• Referral bonus za odporučenie nového kolegu
• Možnosť získania bezúročnej pôžičky pre zamestanca
• Jazykové vzdelávanie pre zamestnanca
• Multisport karta do športových a wellness zariadení a i.
• Očkovanie proti chrípke a kliešťovej encefalitíde
• Možnosť účasti na rôznych športových akciách – napr. Do práce na bicykli, bežecké maratóny a i.
• Bezprostredná blízkosť posilky
• Možnosť využitia poradenských služieb odborníkov (psychologických i právnych) pri zdravotných, pracovných alebo iných závažných životných udalostiach (tzv. Member Assistance Program)
• A mnoho ďalšieho

Pridaj sa k nám a zistíš to na vlastnej koži!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ČO OČAKÁVAME?

  • VŠ vzdelanie, min. 1. stupňa – veľkou výhodou informatické zameranie
  • dôslednosť a zameranie na detail
  • analytické a logické myslenie
  • zodpovedný a proaktívny prístup k práci
  • motivácia učiť sa nové technológie
  • znalosť metodológie vývoja SW aplikácií a testovacích procesov v IT
  • znalosť angličtiny slovom aj písmom (úroveň B2) – budeš členom medzinárodného tímu
  • výhodou predchádzajúca prax v oblasti testingu a prácou s Bug-tracking nástrojmi (Jira, Selenium, HP QC) – s test analýzou a návrhom test casov;
  • veľkou výhodou je záujem o automatizované testy a nástroje ako Selenium, JMETER, Robot Framework príp. Load Runner.
Že nevieš všetko? Nevadí, naučíme ťa, dostaneš podporu senior supervízora! Dôležité je pre nás, aby si mal nadšenie pre vec, záujem na sebe neustále pracovať. Ako tester vidíš nielen bugy, ale ich aj proaktívne riešiš. Potom si náš človek Ak si šikovný, tvoj rozvoj sa u nás nezastaví a môžeš postupovať kariérne vyššie.

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Skalická
E-mail: poslať životopis
ID: 4527750  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac