CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

SAP Solution Architect

Landererova 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy začína od 2500 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od konkrétnych znalostí a skúseností kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je ideálna pre skúseného Senior SAP konzultanta s funkčnými a technickými znalosťami viacerých SAP ERP modulov a s viacročnými skúsenosťami s ich implementáciou.

Kandidát bude zodpovedný za architektúru, design a podporu implementačných projektov pre klientov CGI využívajúcich najnovšie technológie SAP S/4HANA a bude sa tiež vzdelávať v oblasti nových SAP riešení a podporovať implementácie nových SAP produktov.

Táto pozícia podporuje všetky fázy životného cyklu projektu implementácie SAP riešení vrátane pre-sale, komerčných ponúk, definovania biznis požiadaviek, analýzy a návrhu, konfigurácie / vývoja, testovania, dokumentácie a školenia koncových používateľov.

Kandidát musí disponovať vysokou mierou sebamotivácie a schopnosťou samostatne pracovať. Táto pozícia vyžaduje, aby sa jednotlivec neustále vzdelával v oblasti najnovších SAP technológii a dodržiaval osvedčené postupy SAP.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti:
• Architektúra a návrh SAP ERP, S/4HANA riešení pre zákazníkov CGI s využitím znalostí odvetvovo špecifických biznis procesov
• Spolupráca s ďalšími členmi tímu SAP a ich koordinácia pri implementácii nových funkcionalít v rámci SAP riešení
• Návrh, konfigurácia a podpora riešení v prostredí SAP ERP v závislosti od predchádzajúcich skúseností

• Vynikajúci mix priateľskej pracovnej atmosféry a stabilného zázemia jednej z najväčších IT spoločností na svete
• Podporu vášho profesionálneho rastu
• Pestré možnosti rozvojových a vzdelávacích aktivít cez rôzne certifikované programy a firemný knowledge sharing
• Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• Flexibilný pracovný čas s možnosťou Home office podľa dohody (nielen počas pandémie)
• Účasť na zisku spoločnosti (tzv. Profit Participation Plan)
• Firemný akciový program (tzv. Share Purchase Plan) – možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• 25 dní dovolenky na regeneráciu pracovných síl pre každého
• 3 dni sick-days na zotavenie sa
• 30 dní plne hradenej práceneschopnosti
• stravné za každý odpracovaný deň
• bohatý Benefit plus balík na voľnočasové aktivity z oblasti športu, kultúry, cestovania, zdravia alebo vzdelávania
• Firemné auto a možnosť parkovania v závislosti od levelu seniority
• Referral bonus za odporučenie nového kolegu
• Možnosť získania bezúročnej pôžičky pre zamestanca
• Jazykové vzdelávanie pre zamestnanca
• Multisport karta do športových a wellness zariadení a i.
• Očkovanie proti chrípke a kliešťovej encefalitíde
• Možnosť účasti na rôznych športových akciách – napr. Do práce na bicykli, bežecké maratóny a i.
• Bezprostredná blízkosť posilky
• Možnosť využitia poradenských služieb odborníkov (psychologických i právnych) pri zdravotných, pracovných alebo iných závažných životných udalostiach (tzv. Member Assistance Program)
• A mnoho ďalšieho...
Pridaj sa k nám a zistíš to na vlastnej koži

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Required qualifications to be successful in this role
• VŠ vzdelanie (oblasť IT/technické je výhodou)
• Znalosť a funkčné pochopenie SAP ERP modulov a ich integračných bodov
• Znalosť SAP Best Practices
• 10+ rokov skúsenosti s implementáciou SAP riešení
• Minimálne 1 projektová skúsenosť pri konverzii zo systému SAP ERP na systém SAP S/4HANA alebo pri novej implementácii systému S/4HANA
• Skúsenosť s migráciou, archiváciou, testovacími metodológiami alebo SAP Activate projektovým riadením pomocou SAP Solution Manager (Focused Build) výhodou

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Pallayova
E-mail: poslať životopis
ID: 4262534  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac