CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

TIBCO Integračný špecialista

Miesto práce
Košice
Od 1 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy štartuje od 1 700 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od konkrétnych znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou CGI tímu, ktorý pracuje na rozvoji integračnej platformy pre jedného z TOP telekomunikačných operátorov v Slovenskej republike. Buďte súčasťou tímu, ktorý pracuje a dodáva agilne a integruje desiatky systémov. Pracujte s etablovanými riešeniami a open-source technológiami novej generácie s cieľom robiť veci tak, ako sa robiť majú.

Do tohto dynamického tímu hľadáme nového kolegu s praktickými skúsenosťami s vývojom a dodávkou integračných riešení, ktorý má rád výzvy, tak v technologickej, ako aj personálnej oblasti.

Náš Integračný tím zabezpečuje integráciu rôznorodých systémov do celkového funkčného riešenia (tzv. system of systems). Používa na to rôzne nástroje ako messaging systémy, ESB, pracujeme najmä s integračnou platformou TIBCO BW.

V tíme sa budete podieľať na dodávke IT riešení a na návrhu jednotlivých komponentov architektúry (napr. integračných služieb). Súčasne, budete mať pri práci príležitosť používať nové moderné technológie a postupy. Stanete sa súčasťou nášho stabilného tímu profesionálov v Bratislave.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti:
Ako člen tímu v roli Integračný špecialista sa budete aktívne podieľať na príprave požiadaviek ako aj technického dizajnu podľa zadaných vstupov, implementácii a testovania výstupov.

Medzi hlavné zodpovednosti patrí:
• Detailný návrh integračných služieb, rozhraní a integračných procesov, tvorba funkčných a technických špecifikácií
• Implementácia kľúčových funkcionalít riešenia v prostredí integračnej platformy
• Participácia na špecifikácii celkovej (E2E) architektúry riešenia (napr. identifikácia integračných služieb a procesov)
• Participácia na definovaní E2E testovacích scenárov, prípadne podpora testovania
• Administrácia a návrhy na vylepšenia integračnej platformy na základe Best practices a Lessons learned
• Podieľanie sa na príprave projektovej dokumentácie
• Aktívna participácia na úlohách v tíme vedeného podľa SCRUM metodológie
• Podpora a údržba existujúceho riešenia

Čo od Vás očakávame:
• VŠ vzdelanie technického smeru (oblasť IT/telekomunikácie)
• Minimálne 2 roky praxe v oblasti systémovej integrácie
• Znalosť integračnej platformy TIBCO BW, prípadne iných integračných platforiem (napr. Oracle SOA Suite, JBoss Enterprise, WSO2)
• Dobrá znalosť XML technológií (XSD, XSLT, XPath, ...)
• Všeobecný prehľad o IT technológiách (napr. Oracle PL/SQL, WS-*, REST)

Výhodou sú:
• Skúsenosti a znalosti z oblasti telekomunikácií, tmforum.org štandardov, CRM a Order Management procesov
• Skúsenosti s TIBCO technológiami (napr. TIBCO EMS, TIBCO API Exchange)
• Znalosť aplikačného prostredia telekomunikačného operátora
• Znalosť BPMN (modelovania, exekúcie BPMN procesov a administrácie BPM produktu)
• Praktické skúsenosti v programovaní v Java
• Otvorenosť a ochotu učiť sa
• Pragmatický, flexibilný a zákaznícky orientovaný prístup k práci
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnej i ústnej forme
• Znalosť anglického jazyka
• Schopnosť pracovať nezávisle, ale aj v rámci tímovej spolupráce

Aké benefity u nás nájdete:
• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárných dní
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít

Základná zložka mzdy štartuje od 1 700 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od konkrétnych znalostí a skúseností kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 4202155  Dátum zverejnenia: 12.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac