CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Junior/Medior ABAP programátor

Miesto práce
Bratislava
1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy na úrovni junior od 1200 EUR/m. (brutto), na úrovni medior od 1700 EUR. Finálna úroveň základnej mzdy bude závisieť od reálnych skúsenosti a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robíš programovanie v ABAPe a chceš sa posunúť ďalej? V CGI aktuálne rozširujeme tím SAP vývojárov a hľadáme Juniora alebo Mediora na pozíciu SAP ABAP Developer. Je to vynikajúca príležitosť učiť sa nové veci a pracovať ako súčasť dynamickej globálnej spoločnosti CGI.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti:
• Analýza zadania pre vývoj
• Spolupráca s tímom SAP konzultantov
• Programovanie v ABAPe
• Testovanie, debuggovanie a hľadanie príčin chýb
• Dokumentovanie vývoja

Požadované skúsenosti:
• VŠ vzdelanie (oblasť IT/technické je výhodou)
• Junior 1-ročná prax v oblasti SAP ABAP výhodou, Medior 3-ročná prax v oblasti SAP ABAP
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom

Vlastnosti:
• Analytické a logické myslenie
• Samostatnosť pri riešení pridelených úloh a vyhľadávaní informácií
• Tímová spolupráca
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie
• Flexibilita a na cieľ orientovaný prístup k práci
• Motivácia riešiť nové oblasti, procesy a technológie

• 100% preplácaná PN (do 30 dní za kalendárny rok)
• Beneftis Plus program (420 EUR/ročne)
• 25 dni dovolenky plošne pre všetkých zamestnancov
• 3 x sick day
• Možnosť nákupu zamestnaneckých akciíí a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora športových podujatí a aktivít pre našich zamestnancov (MulitSport Card, beh, cyklistika, kolektívne športy a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4035469  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac