CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Senior IT Project Manager

Landererova 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacPonúkaná mzda začína od sumy 3000 EUR/m. (brutto). Konečná výška mzdy môže byť vyššia v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre potreby našich projektov aktuálne hľadáme skúseného IT project/program managera, ktorý má bohaté skúsenosti s dodávkou riešení v oblasti SW (java, .Net) alebo integráčných služieb (SOA, Tibco). Minimálne teoretická znalosť týchto alebo podobných technológií je nevyhnutnosťou pre riadenie tohto projektu.

• Riadenie procesu ponuky, inicializácie, plánovania, realizácie a ukončovania projektov vrátane prioritizácie projektov
• Riadenie procesu zmien a riadenie rizík
• Zodpovednosť za vedenie a riadenie rozsiahlych a náročných projektov
• Zodpovednosť za riadenie zdrojov, časový plán a rozpočet projektov
• Zodpovednosť za komunikáciu s projektovým tímom a manažmentom zákazníka
• Zodpovednosť za riadenie subdodávateľov
• Príprava komplexných delivery plánov a ich riadenie
• Risk manažment a návrh opatrení v rámci riadenia projektu
• Monitoring zadávaných biznis požiadaviek od partnera a sledovanie dopadu zmien na IT architektúru a infraštruktúru
• Pracovné diskusie s vývojovými tímami, riešenie stavu úloh
• Krízový manažment

Čo ponúkame?
• Vynikajúci mix priateľskej pracovnej atmosféry a stabilného zázemia jednej z najväčších IT spoločností na svete
• Podporu vášho profesionálneho rastu
• Pestré možnosti rozvojových a vzdelávacích aktivít cez rôzne certifikované programy a firemný knowledge sharing
• Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• Flexibilný pracovný čas s možnosťou Home office podľa dohody (nielen počas pandémie)
• Účasť na zisku spoločnosti (tzv. Profit Participation Plan)
• Firemný akciový program (tzv. Share Purchase Plan) – možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• 25 dní dovolenky na regeneráciu pracovných síl pre každého
• 3 dni sick-days na zotavenie sa
• 30 dní plne hradenej práceneschopnosti
• Stravné za každý odpracovaný deň
• Bohatý Benefit plus balík na voľnočasové aktivity z oblasti športu, kultúry, cestovania, zdravia alebo vzdelávania
• Firemné auto a možnosť parkovania v závislosti od levelu seniority
• Referral bonus za odporučenie nového kolegu
• Možnosť získania bezúročnej pôžičky pre zamestanca
• Jazykové vzdelávanie pre zamestnanca
• Multisport karta do športových a wellness zariadení a i.
• Očkovanie proti chrípke a kliešťovej encefalitíde
• Možnosť účasti na rôznych športových akciách – napr. Do práce na bicykli, bežecké maratóny a i.
• Bezprostredná blízkosť posilky
• Možnosť využitia poradenských služieb odborníkov (psychologických i právnych) pri zdravotných, pracovných alebo iných závažných životných udalostiach (tzv. Member Assistance Program)
• A mnoho ďalšieho

Pridaj sa k nám a zistíš to na vlastnej koži

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
• Znalosť metodológie projektového riadenia (PMI / Prince 2)
• Skúsenosti s úspešným riadením veľkých IT SW projektov vrátane koordinovania subdodávateľov
• Skúsenosti v oblasti bid managementu a telco sektora sú veľmi vítané
• Skúsenosti s dodávkou veľkých IT SW projektov na strane dodávateľa sú nevyhnutné
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, zvládanie kritických situácií a časového tlaku
• Veľmi dobré organizačné a manažérske schopnosti
• Mobilita, flexibilita a prispôsobivosť zmenám
• Pragmatický, flexibilný a zákaznícky orientovaný prístup k práci

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Pallayova
E-mail: poslať životopis
ID: 4031234  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac