CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

SAP Solution Architekt

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 4000 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od reálnych znalostí a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je ideálna pre skúseného Senior SAP konzultanta s funkčnými a technickými znalosťami viacerých SAP ERP modulov a s viacročnými skúsenosťami s ich implementáciou.

Kandidát bude zodpovedný za architektúru, design a podporu implementačných projektov pre klientov CGI využívajúcich najnovšie technológie SAP S/4HANA a bude sa tiež vzdelávať v oblasti nových SAP riešení a podporovať implementácie nových SAP produktov.

Táto pozícia podporuje všetky fázy životného cyklu projektu implementácie SAP riešení vrátane pre-sale, komerčných ponúk, definovania biznis požiadaviek, analýzy a návrhu, konfigurácie / vývoja, testovania, dokumentácie a školenia koncových používateľov.

Kandidát musí disponovať vysokou mierou sebamotivácie a schopnosťou samostatne pracovať. Táto pozícia vyžaduje, aby sa jednotlivec neustále vzdelával v oblasti najnovších SAP technológii a dodržiaval osvedčené postupy SAP.

Zodpovednosti:
• Architektúra a návrh SAP ERP, S/4HANA riešení pre zákazníkov CGI s využitím znalostí odvetvovo špecifických biznis procesov
• Spolupráca s ďalšími členmi tímu SAP a ich koordinácia pri implementácii nových funkcionalít v rámci SAP riešení
• Návrh, konfigurácia a podpora riešení v prostredí SAP ERP v závislosti od predchádzajúcich skúseností

• Služobné auto s možnosťou využitia na súkromné účely
• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárných dní
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít
• Možnosť získania certifikácie vo vybraných technológiách

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• VŠ vzdelanie (oblasť IT/technické je výhodou)
• Znalosť a funkčné pochopenie SAP ERP modulov a ich integračných bodov
• Znalosť SAP Best Practices
• 10+ rokov skúsenosti s implementáciou SAP riešení
• Minimálne 1 projektová skúsenosť pri konverzii zo systému SAP ERP na systém SAP S/4HANA alebo pri novej implementácii systému S/4HANA
• Skúsenosť s migráciou, archiváciou, testovacími metodológiami alebo SAP Activate projektovým riadením pomocou SAP Solution Manager (Focused Build) výhodou

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CGI Slovakia s. r. o.
Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Kuník
E-mail: poslať životopis
ID: 3997882  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac