CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Java Developer (Telco products/Inventory)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 3 300 EUR/mesiacPonúkaný plat štartuje od 1700 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude vyššia v závislosti od reálnych skúsenosti a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Java developer pre oblasť Inventory pracuje v rámci teamu pre OSS Telco riešenia pre fixných aj mobilných operátorov na celom vývojovom cykle projektu. Participuje najmä na developerskej, ale tiež aj designerskej resp. testovacej fáze. V rámci vývoja koncového riešenia pre zákazníka buď konfiguruje dodávaný systém, alebo do neho doprogramováva požadované resp. navrhované úpravy informačného systému. Základom riešenia je štandardizovaný produkt Cramer od fy. Amdocs.

Čo budeš u nás robiť:
• Spoluprácovať na analýze požiadaviek zákazníka
• Spoluprácovať na tvorbe designu riešenia
• Tvoriť technické špecifikácie
• Testovať vybrané častí systému
• Integrovať riešenia s inými systémami/aplikáciami
• Tvoriť dokumentácie
• Podporovať a údržovať existujúce riešenia

• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárnych dní
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• VŠ/vyššie odborné vzdelanie v oblasti IT
• Praktická skúsenosť so sieťovými aplikáciami v oblasti TELCO nutná
• Znalosť a praktické skúsenosti s vývojom v Java podmienkou
• Prehľad v oblasti OSS systémov (Cramer, Netcracker, Granit, Metasolve) výhodou
• Zameranie na zákazníka a veľmi dobrá schopnosť vyjednávania
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
• Silná motivácia učiť sa nové IT technológie a prehlbovať telco znalosti

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CGI Slovakia s. r. o.
Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Kuník
E-mail: poslať životopis
ID: 3994316  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac