CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

RPA developer/architekt

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiacVýška mzdy môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ ťa v prvom rade zaujíma rýchly rozvoj a rozmanitá práca, čítaj ďalej. Na tejto pozícií rutina ani nuda určite nehrozí. Rovnako ako riziko príliš úzkej špecializácií. Názov našej sekcie (Emerging Technologies) ti môže napovedať, že nepôjde o nudné projekty, pri ktorých nezažiješ nič nové. Naopak ťa to bude veľmi baviť, to mu ver.

Do nášho tímu zaoberajúceho sa Inteligentnou automatizáciou hľadáme nového kolegu na pozíciu RPA Developera/Architekta. Pokiaľ ťa zaujíma oblasť automatizácie procesov a zároveň si rád/a siahneš na technológie ako je Machine Learning, OCR, apod., si na správnom mieste!
Nového parťáka hľadáme k Robertovi https://www.linkedin.com/in/robertskopal/ a k Martinovi https://www.linkedin.com/in/martin-moravec-05730551/). Postupne budeš tiež pracovať na budovaní vlastného tímu.
Celý EmTech vedie Martin: https://www.linkedin.com/in/martinskorepa/.

O čom je táto pozícia:
• Nakukneš do všetkých fáz projektu.
• Budeš môcť byť v úzkom kontakte s vlastníkmi automatizovaných business procesov, podieľať sa na návrhu riešení a nakoniec samotnú automatizáciu implementovať.
• Budeš pracovať na RPA projekte pro nášho významného medzinárodného zákazníka z automotive.
• Automatizácie budeš vyvíjať na RPA platforme Automation Anywhere. V tíme taktiež pracujeme s UiPath alebo BluePrism.
• Snažíme sa držať krok s dobou takže si môžeš byť istý, že sa vždy stretneš s najmodernejšími technológiami, ktoré zrovna v RPA „letia“.

• Profesionálny rozvoj postavený na certifikovaných vzdelávacích programoch
• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárných dní
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Robotic Process Automation (RPA) - pokročilý
Automation Anywhere - základy

• V programovaní nie si úplný zelenáč. Pár projektov máš za sebou (vôbec nevadí, že iba školských).
• Predchádzajúca skúsenosť s RPA nástrojom Automation Anywhere (ideálne podložená certifikáciou).
• Predchádzajúca skúsenosť s dodávkou RPA projektu na platforme Automation Anywhere.
• Aspoň základná znalosť UML – Flowchart, Activity diagram, …
• Orientuješ sa v ľubovoľnom programovacom jazyku (preferujeme C# .NET, Visual Basic, Python).
• Je určite plus, pokiaľ už máš vysokoškolský titul (ideálne s IT zameraním) alebo ho veľmi skoro získaš. Najviac nás ale zaujíma tvoja otvorenosť a chuť sa rozvíjať.
• Si tímový hráč. Dokážeš zdvihnúť hlavu od počítača a prehodiť s kolegami pár slov o práci či o živote.
• Rozprávaš plynule česky alebo slovensky, a taktiež nemecky alebo anglicky.

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CGI Slovakia s. r. o.
Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Kuník
E-mail: poslať životopis
ID: 3926574  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac