Reagujte bez životopisu
CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Senior Integration Consultant (SAP PO/PI)

Miesto práce
Bratislava
3 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 3000 EUR/m. (brutto). Finálna úroveň základnej mzdy bude závisieť od reálnych skúsenosti a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V CGI Slovakia aktuálne rozširujeme SAP tím a hľadáme nového kolegu na pozíciu Senior/Medior Integration Consultant, ktorý sa zaujíma o nové technológie. Je to vynikajúca príležitosť stať sa súčasťou rýchlo rastúcej časti dynamickej globálnej spoločnosti CGI. Kandidát sa bude zúčastňovať lokálnych implementačných Greenfield projektov, Support&Maintenance projektov ako aj nových transformácií v súvislosti s S/4HANA a výmenou non-SAP integračných platforiem. Sektory, ktoré CGI pokrýva zahŕňajú Financial Services, Telco, Retail, Manufacturing - primárne v Bratislavskom regióne.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti:
• Analýza integračných a technických požiadaviek zákazníka
• Návrhy vylepšenia súčasných systémov a prevádzkových postupov v integračnom prostredí
• Realizácia implementačných projektov vo všetkých fázach projektov (analýza, dizajn, implementácia pomocou SAP PO/PI, testovanie, príprava a údržba komplexnej dokumentácie end-to-end rozhraní, až po podporu nasadenie do prevádzky)
• Integrácie zahŕňajú SAP S/4 HANA alebo SAP ECC a ich Industry Solutions (IS Banking, IS Utilities, IS Retail), SAP FIORI, SAP BW alebo BW/4HANA, SAP CRM, SAP Sales Cloud, SAP Cloud Platform a ďalšie non-SAP systémy (skúsenosť nie je nutná so všetkými systémami)

• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárných dní
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít
• Možnosť získania certifikácie vo vybraných technológiách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• VŠ vzdelanie (oblasť IT/technické je výhodou)
• Min. 7 rokov skúseností s integráciou a min. 5 rokov praxe so SAP PO/PI
• Znalosť integračných technológií SAP PO/PI
• Účasť ako integration consultant pri dizajne a implementácii integrácie v najmenej dvoch úplných integračných projektoch SAP PO/PI (100MD)
• Praktická skúsenosť s konfiguráciou, administráciou PO/PI (IDOC, RFC, JDBC, súborov, ABAP proxy, SOAP, HTTP, REST, SFTP)
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom

Skúsenosti výhodou
• Znalosť SAP ERP modulov (napr. BC, FI, CO, SD, MM, WM)
• Praktická skúsenosť s vývojom modulov, adaptérov, programovanie ABAP a Java v prostredí SAP PO/PI
• znalosť jazykov ABAP, JavaScript, XML a pod.
• znalosť technológií SAP Cloud Platform Integration, SAP NetWeaver a portálových riešení
• znalosť technológií elektronických formulárov (Adobe Forms, Smart Forms etc.)
• Prehľad v oblasti portfólia SAP produktov

Vlastnosti
• Motivácia riešiť nové oblasti, procesy a technológie
• Analytické a logické myslenie
• Samostatnosť pri riešení pridelených úloh
• Tímová spolupráca
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie
• Flexibilita a na cieľ orientovaný prístup k práci
• Dobré komunikačné zručnosti

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 3859198  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac