Reagujte bez životopisu
CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

IT Business Analyst (banking)

Landererova 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacPonúkaný plat štartuje od 1700 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od reálnych skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
U nás v CGI aktuálne budujeme novy tím lokalizovaný v Bratislave, ktorý bude zodpovedný za dodávku inovatívneho projektu transformácie a digitalizácie nášho klienta na modernú banku.

V rámci tohto tímu hľadáme skúseného IT business analytika, ktorý má predovšetkým skúsenosti z bankového sektoru a v IT svete sa rozhodne nestratí.

Máme záujem o využívanie moderných technológií a metodológii najmä z prostredia poskytovania úverov a client bankingu, sales, digitálneho podpisu a biometrie.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
Business Analyst je zodpovedný za analýzu business požiadaviek, ich klarifikáciu s klientom a následnú interpretáciu ostatným členom delivery tímu.

Zoznam na aktivít na tejto pozícií:
• Viesť a zastrešiť analýzu business funkčných ako aj technických požiadaviek
• Spracovanie business požiadaviek do produktovej dokumentácie, vrátane User Stories a funkčných špecifikácií
• Participácia na víziách, strategickom plánovaní a re-engineeringu
• Zabezpečiť kvalitu implementácií pomocou výstižnej definície akceptačných kritérií
• Úzka spolupráca s delivery tímom na odporúčaní riešení pre správne pokrytie business požiadaviek
• Podpora integračných aktivít na zabezpečenie úspešných implementácií
• Vykonávať prieskumy trhu a technológií na udržanie vysokého štandardu dodavky
• Spolupráca na príprave ponúk a obchodných prezentácií
• Prezentácia riešenia pre klienta
• intenzívna komunikácia s klientom a aj členmi tímu

Požadované skúsenosti
• Skúsenosť a expertíza v oblasti poskytovania úverov a client bankingu, sales, digitálneho podpisovania a biometrie
• Skúsenosť s organizáciou a vedením pracovných stretnutí na zber a analýzu požiadaviek, User Stories Maps
• Skúsenosti s UML modelovaním (napr. Enterprise Architect)
• Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
• Prax v oblasti Business Intelligence alebo Digital Transformation vo finančnom sektore
• Skúsenosti s agilným developmentom
• Schopnosť spracovať kvalitné písomné výstupy
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj spolupracovať v rámci tímu
• Záujem o novovznikajúce a open-source softvérové technológie
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, zvládanie kritických situácií a časového tlaku
• Mobilita, flexibilita a prispôsobivosť zmenám
• Pragmatický, flexibilný a zákaznícky orientovaný prístup k práci

Ponúkaný plat štartuje od 1700 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od reálnych skúseností a znalostí kandidáta.

Čo ponúkame?
• Profesijný rozvoj postavený na certifikovaných vzdelávacích programoch.
• Individuálny budget na vzdelávanie .
• Zdieľanie znalostí a skúseností s kolegami.
• Flexibilný pracovný čas s možnosťou Home office nielen počas pandémie.
• Účasť na zisku spoločnosti (Profit Participation Plan).
• Firemný akciový program (Share Purchase Plan) – možnosť nákupu zamestnaneckých akcií.
• 25 dní dovolenky na regeneráciu pracovných síl pre každého.
• 3 dni sick-days .
• 30 dní plne hradenej práceneschopnosti.
• Stravné v hodnote 3,85 € za odpracovaný deň .
• 420,-€ ročne na voľnočasové aktivity z oblasti športu, kultúry, cestovania, zdravia alebo vzdelávania v rámci Benefit Plus programu.
• Bonus za odporučenie nového kolegu v hodnote min. 1 000,- €.
• Bezúročná pôžička pre zamestanca.
• Multisport karta do športových a wellness zariadení.
• Očkovanie proti chrípke.
• Možnosť účasti na rôznych športových akciách – napr. Do práce na bicykli, bežecké maratóny a iné.
• Member Assistance Program – možnosť využitia poradenských služieb odborníkov (psychologických i právnych) pri zdravotných, pracovných alebo iných závažných životných udalostiach .
• Vynikajúci mix priateľskej pracovnej atmosféry, professionality a stability v jednej z najväčších IT spoločností ocenenej časopisom Forbes ako najlepšia Management Consulting firma sveta roka 2022.
• A mnoho ďalšieho ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Pallayova
E-mail: poslať životopis
ID: 3838884  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac