Reagujte bez životopisu
CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Integration Architect

Landererova 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy začína od 2500 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od konkrétnych znalostí a skúseností kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
Integračný tím zabezpečuje integráciu rôznorodých systémov do celkového funkčného riešenia (tzv. system of systems). Používa na to rôzne nástroje ako messaging systémy, ESB, BPM prípadne CEP platformy.

System Architect je v rámci tejto činnosti zodpovedný za návrh jednotlivých komponentov architektúry (napr. integračných služieb).

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
• Spolupráca na analýze požiadaviek zákazníka
• Participácia na špecifikácii celkovej (E2E) architektúry riešenia (napr. identifikácia integračných služieb a procesov)
• Detailný návrh integračných služieb a integračných procesov, tvorba funkčných a technických špecifikácií
• Implementácia kľúčových funkcionalít riešenia v prostredí integračnej platformy
• Participácia na definovaní E2E testovacích scenárov, prípadne podpora testovania

Požadované skúsenosti
• VŠ vzdelanie so zameraním na IT
• Minimálne 2 roky praxe v oblasti systémovej integrácie (implementačný projekt)
• Všeobecný prehľad o IT technológiách (napr. Oracle PL/SQL, WS-*, REST)
• Dobrá znalosť aspoň jednej integračnej platformy (napr. TIBCO BW, Oracle SOA Suite, JBoss Enterprise SOA platform a iné)
• Dobrá znalosť XML technológií (XSD, XSLT, XPath…)
• Základná znalosť UML
• Praktické skúsenosti s programovaním v Java výhodou
• SQL minimálne na základnej úrovni
• Znalosť anglického jazyka
• Mobilita, flexibilita a prispôsobivosť zmenám
• Zameranie na zákazníka a dobré komunikačné schopnosti
• Schopnosť pracovať nezávisle, ale aj v rámci tímovej spolupráce
• Analytické a logické myslenie
• Tímovosť a proaktívny prístup k zvereným úlohám
• Mobilitu, flexibilitu a prispôsobivosť k zmenám

Čo ponúkame?
• Vynikajúci mix priateľskej pracovnej atmosféry a stabilného zázemia jednej z najväčších IT spoločností na svete
• Podporu vášho profesionálneho rastu
• Pestré možnosti rozvojových a vzdelávacích aktivít cez rôzne certifikované programy a firemný knowledge sharing
• Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• Flexibilný pracovný čas s možnosťou Home office podľa dohody (nielen počas pandémie)
• Účasť na zisku spoločnosti (tzv. Profit Participation Plan)
• Firemný akciový program (tzv. Share Purchase Plan) – možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• 25 dní dovolenky na regeneráciu pracovných síl pre každého
• 3 dni sick-days na zotavenie sa
• 30 dní plne hradenej práceneschopnosti
• Stravné za každý odpracovaný deň
• Bohatý Benefit plus balík na voľnočasové aktivity z oblasti športu, kultúry, cestovania, zdravia alebo vzdelávania
• Firemné auto a možnosť parkovania v závislosti od levelu seniority
• Referral bonus za odporučenie nového kolegu
• Možnosť získania bezúročnej pôžičky pre zamestanca
• Jazykové vzdelávanie pre zamestnanca
• Multisport karta do športových a wellness zariadení a i.
• Očkovanie proti chrípke a kliešťovej encefalitíde
• Možnosť účasti na rôznych športových akciách – napr. Do práce na bicykli, bežecké maratóny a i.
• Bezprostredná blízkosť posilky
• Možnosť využitia poradenských služieb odborníkov (psychologických i právnych) pri zdravotných, pracovných alebo iných závažných životných udalostiach (tzv. Member Assistance Program)
• A mnoho ďalšieho...
Pridaj sa k nám a zistíš to na vlastnej koži

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Pallayova
E-mail: poslať životopis
ID: 3837500  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac