CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Senior SAP FI Consultant

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
Pre naše potreby v CGI Slovakia aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Senior SAP Consultant pre modul FI. Kandidát zastreší projekt súvisiaci s implementáciou SAP S/4 HANA pre nášho dlhoročného zákazníka v bankovom sektore.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
• Analýza funkčných a technických požiadaviek zákazníka
• Príprava funkčných špecifikácií pre developerský tím
• Návrh business procesov a nastavenie procesu implementácie
• Poskytovanie podpory koncovým používateľom aplikácií
• Spolupráca na príprave ponúk a celom životnom cykle implementačných projektov (analýza, implementácia, testovanie, príprava dokumentácie, nasadenie, podpora)
• Kvantifikácia nákladov spojených s riešením, identifikácia dopadov
• Školenie užívateľov dodaného riešenia

Požadované skúsenosti
• VŠ vzdelanie ekonomického, príp. technického zamerania
• Praktické skúsenosti s ERP v oblasti v oblasti konzultácií a implementácie SAP – požaduje sa predovšetkým znalosť modulu FI min. 4 roky na strane dodávateľa riešenia
• Odborné znalosti z oblasti finančných a účtovných procesov
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom

Skúsenosti výhodou:
• Znalosť financií v S/4 HANA
• Prehľad v oblasti portfólia SAP produktov
• Vedenie a rozvoj junior konzultantov

Vlastnosti:
• Analytické a logické myslenie
• Samostatnosť pri riešení pridelených úloh
• Tímová spolupráca
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie
• Flexibilita a na cieľ orientovaný prístup k práci
• Motivácia riešiť nové oblasti, procesy a technológie
• Dobré komunikačné / prezentačné zručnosti

Aké benefity u nás nájdete:
• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárných dní
• 3 x sickdays
• Služobné auto s možnosťou využitia aj na sukromné účely
• Benefit Plus program
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít

Ponúkaný plat štartuje od 2500 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od reálnych skúsenosti a znalostí kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Skalická
E-mail: poslať životopis
ID: 3815672  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.