CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Senior SW Tester

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu s praktickými skúsenosťami z oblasti testovania IT riešení. Pozícia Testera je v CGI súčasťou tímu skúsených odborníkov v oblasti testovania software. V CGI je z dôvodu dodržania vysokej kvality testovanie považované za kľúčovú disciplínu projektu, z čoho vyplývajú aj nároky a požiadavky na túto pozíciu.

CGI aktuálne rozširuje svoj tím na projekte v oblasti card-payment systému a online platieb na medzinárodnej úrovni.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
• Analýza dokumentácie a požiadaviek zákazníka s ohľadom na testovanie
• Participácia na príprave projektovej dokumentácie
• Príprava a realizácia manuálnych a automatizovaných testov (funkčných, regresných, smoke, performance) testov použitím technológií JIRA, SOAP UI, Swagger, JUnit.
• Definovanie a spúšťanie funkčných a nefunkčných testovacích prípadov
• Príprava a údržba testovacích dát a testovacej dokumentácie
• Analýza a koordinácia riešenia zistených defektov a celkové vyhodnocovanie úspešnosti testovania
• Poskytovanie odbornej spolupráce a aktívna komunikácia s členmi tímu

Požadované skúsenosti
• SŠ, VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru, ideálne so zameraním na IT/Finance
• Aspoň 3 ročná prax v oblasti testovania (ideálne automatizované testovanie)
• Skúsenosť s koordinovaním testov výhodou
• Znalosť metodológie vývoja SW aplikácií a testovacích procesov v IT
• Skúsenosť s Test Management a Bug-Tracking nástrojom (napr. JIRA, Selenium, ALM/HP QC,...)
• Skúsenosť s test analýzou a návrhom testovacích prípadov
• Skúsenosť s prípravou automatizovaných testov nástrojmi ako Selenium, JMETER, príp. Load Runner
• Výhodou je skúsenosť s Test Management a Bug-Tracking nástrojom (napr. JIRA, Selenium, ALM/HP QC,...)
• Analytické a logické myslenie
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
• Pragmatický, flexibilný a na cieľ orientovaný prístup k práci
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie
• Motivácia učiť sa nové technológie

Čo u nás nájdete:
• Zázemie a stabilitu jedného z globálnych lídrov IT poradenstva
• Priateľský a stabilný profesionálny tím v príjemnom pracovnom prostredí
• Coaching od skúsených kolegov
• Motivujúce finančné ohodnotenie, balík benefitov a firemných podujatí
• Tréningová podporu pri získavaní nových znalostí
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Základnú zložku mzdy od 1400 EUR(m. (brutto).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 3598256  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.