CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Project Administrator (banking/finance projekty)

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa bude podieľať na riadení projektov dodávky IT riešení. V CGI je projektový manažment, ktorého súčasťou je rola Project Administrator považovaný za kľúčovú disciplínu pri dodávke riešení, z čoho vyplývajú aj nároky a požiadavky na túto pozíciu. Project Administrator v CGI je zodpovedný za podporu Projektovému manažérovi pri riadení IT projektov a administratívne úlohy.

Ponúkame prácu na projektoch pod vedením skúsených projektových manažérov a zaujímavé možnosti profesionálneho rastu. Stanete sa súčasťou nášho priateľského a stabilného tímu profesionálov v Bratislave.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
Administratívne úlohy:
• Organizovanie a zabezpečovanie projektových stretnutí
• Spolupráca na vyhodnocovaní výkonu projektového tímu
• Zabezpečenie projektového obstarávacieho procesu (objednávky, fakturácia)
• Spracovanie projektovej dokumentácie, asistencia odbornému tímu pri vytváraní dokumentácie
• Spolupráca na vytváraní obchodných ponúk

Podpora Projektovému manažérovi pri riadení projektu:
• Komunikácia s projektovým tímom CGI, zákazníkom a tretími stranami
• Spolupráca na riešení projektových úloh
• Spolupráca na plánovaní, koordinácii a kontrole dodávky projektu podľa časového plánu a rozpočtu
• Spolupráca na finančnom riadení projektu
• Dodržiavanie postupov podľa metodiky projektového riadenia

Požadované skúsenosti
• VŠ vzdelanie ekonomického, príp. technického zamerania
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
• Min. 1-ročná prax s administráciou projektov, asistenciou pri riadení projektov
• Dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)

Skúsenosti výhodou:
• Znalosť niektorej z metodík projektového riadenia
• Praktické skúsenosti na projekte v oblasti dodávky softvérového riešenia
• Skúsenosť s koordináciou/riadením nasadzovania produktu/riešenia u zákazníka
• Skúsenosti v oblasti bid managementu výhodou

Vlastnosti:
• Proaktívny prístup
• Zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
• Samostatnosť pri riešení pridelených úloh
• Analytické a logické myslenie
• Tímová spolupráca
• Flexibilita a na cieľ orientovaný prístup k práci
• Otvorenosť a ochota učiť sa

Čo u nás nájdete:
• Zázemie a stabilitu jedného z globálnych lídrov IT poradenstva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Tréningovú podporu pri získavaní nových znalostí
• Zdieľanie a výmenu skúseností na medzinárodnej úrovni
• Flexibilný pracovný čas
• Občerstvenie na pracovisku (čaj, káva, horúca čokoláda)
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít (napr. Národný beh Devín, Telekom Night Run a pod.)

Základnú zložku mzdy od 1000 EUR/m. (brutto).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 3490581  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.