CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Java Developer

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
Do nášho dynamického tímu hľadáme nových kolegov s praktickými skúsenosťami s vývojom a dodávkou Java riešení v telco oblasti.
Pri práci na reálnych projektoch sú otvorené výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu a sebarealizácie.

Budete sa podieľať sa na dodávke IT riešení začínajúc zberom požiadaviek, špecifikáciou, dizajnom riešenia a pritom mat možnosť naučiť sa používať nové moderné technológie a postupy.
Stanete sa súčasťou nášho priateľského a stabilného tímu profesionálov v Bratislave.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
Medzi hlavné zodpovednosti patrí:
• Participácia na špecifikácii celkovej architektúry riešenia
• Detailný návrh, tvorba funkčných a technických špecifikácií
• Implementácia kľúčových funkcionalít riešenia
• Aplikačný vývoj nových funkcionalít na základe požiadaviek zákazníka
• Participácia na definovaní testovacích scenárov, prípadne podpora testovania
• Vedenie tímu vývojárov
• Zúčastňovanie sa diskusii s manažérmi, architektami, klientami
• Návrhy na vylepšenia na základe best practices a lessons learned
• Podpora a údržba riešenia
• Investigácia nových technológií a priebežné rozširovanie technických a soft skúseností

Požadované skúsenosti
• Praktické skúsenosti s vývojom Java aplikácií s použitím JSP, Spring MVC, SQL (Oracle/PostreSQL)
• Skúsenosti s vývojom API (REST, JSON, XML, SOAP)
• Znalosť nasledovných technológií je výhodou: J2EE, Weblogic, Apache Lucene,
• Znalosť metodológie vývoja SW aplikácií
• Otvorenosť a ochotu učiť sa
• Pragmatický, flexibilný a zákaznícky orientovaný prístup k práci
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnej i ústnej forme
• Znalosť anglického jazyka
• Schopnosť pracovať nezávisle, ale aj v rámci tímovej spolupráce
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie

Čo u nás nájdete:
• Zázemie a stabilitu jedného z globálnych lídrov IT poradenstva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Tréningovú podporu pri získavaní nových znalostí
• Zdieľanie a výmenu skúseností na medzinárodnej úrovni
• Príležitostnú možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Základnú zložku mzdy od 1700 EUR/m. (brutto).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 3490580  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.