CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

IT Business Analyst (FDS/AML)

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu s praktickými skúsenosťami z oblasti implementácie a rozvoja riešení v oblasti Risk Management a Compliance (FDS/AML).

Business Analyst je v CGI súčasťou tímu skúsených odborníkov pre implementáciu CGI vlastného software a je zodpovedný za analýzu business požiadaviek, ich klarifikáciu s klientom a následnú interpretáciu ostatným členom produktového tímu.

CGI aktuálne rozširuje svoj tím poskytujúci služby vo finančnom sektore. Hľadáme talentovaných kandidátov tak v oblasti IT ako aj v oblasti business poradenstva.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
• Viesť a zastrešiť analýzu business funkčných ako aj technických požiadaviek
• Spracovanie business požiadaviek do produktovej dokumentácie, vrátane User Stories a funkčných špecifikácií
• Participácia na víziách, strategickom plánovaní a re-engineeringu CGI produktu/technológií
• Zabezpečiť kvalitu implementácií pomocou výstižnej definície akceptačných kritérií
• Úzka spolupráca s technologickým tímom na odporúčaní riešení pre správne pokrytie business požiadaviek
• Podpora integračných aktivít na zabezpečenie úspešných implementácií
• Vykonávať prieskumy trhu a technológií na udržanie vysokého štandardu produktu

Požadované skúsenosti
Minimálna kvalifikácia:
• Rozsiahla skúsenosť a expertíza v oblasti Risk Management a Compliance (FDS/AML)
• Prax v oblasti Business Intelligence alebo Digital Transformation vo finančnom sektore
• Záujem o novovznikajúce a open-source softvérové technológie
• Skúsenosť s organizáciou a vedením pracovných stretnutí na zber a analýzu požiadaviek, User Stories Maps
• Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom

Skúsenosti výhodou:
• Silná znalosť finančného sektora
• Znalosť UML a modelovacích nástrojov (napr. Enterprise Architect)
• Významné komunikačné a interpersonálne zručnosti
• Analytické a 'joined-up' zmýšľanie, schopnosť riešiť problémy a situácie efektívne
• Skúsenosti s technickou analýzou, vývojovými projektami so zameraním na Backend Systems alebo 3rd party integrácie
• Práca a pochopenie SDLC metodológie a životného cyklu produktu

Soft zručnosti
• Analytické a logické myslenie
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
• Pragmatický, flexibilný a na cieľ orientovaný prístup k práci
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie

Čo u nás nájdete:
• Zázemie a stabilitu jedného z globálnych lídrov IT poradenstva
• Priateľský a stabilný profesionálny tím v príjemnom pracovnom prostredí
• Coaching od skúsených kolegov
• Tréningová podporu pri získavaní nových znalostí
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Základnú zložku mzdy od 3 000 EUR/m. (brutto).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Blaho
Tel.: 00420733167634
E-mail: poslať životopis
ID: 3490576  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.