CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Java Developer (Senior/Junior)

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu s praktickými skúsenosťami z oblasti vývoja v platformách JAVA a J2EE.

JAVA developer je v CGI súčasťou tímu skúsených odborníkov pre vývoj a úpravu CGI vlastného software. V CGI, je z dôvodu dodržania vysokej kvality, fáza vývoja považovaná za kľúčovú disciplínu projektu, z čoho vyplývajú aj nároky a požiadavky na túto pozíciu.

CGI aktuálne rozširuje svoj tím poskytujúci služby vo finančnom sektore. Hľadáme talentovaných kandidátov tak v oblasti IT ako aj v oblasti business poradenstva.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti

• Analýza/design funkčných a technických požiadaviek zákazníka
• Vývoj aplikácie, aplikačných modulov na základe technickej špecifikácie
• Príprava inštrukcií pre iných programátorov
• Analýza a oprava chýb, ladenie Performance
• Komunikácia a podpora ostatných členov tímu vo všetkých fázach projektu
• Podpora a údržba produktovej a projektovej dokumentácie
• Investigácia nových technológií and priebežné rozširovanie technických a soft skúseností

Čo od Vás očakávame

Minimálna kvalifikácia:
• SŠ, VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru, ideálne so zameraním na IT
• Aspoň 2 ročná prax v oblasti vývoja v Java and JEE platforms, Spring, ORM (Hibernate), REST, JMS
• Dobrá znalosť metodológie vývoja SW aplikácií
• Znalosť nástrojov pre SCM, Build, Code Review a Automated Deployment

Skúsenosti výhodou:
• S aplikačnými servermi (WebSphere, Weblogic, Tomcat)
• S UNIX a Linux OS, shell skriptovanie výhodou
• S databázami Postgres/Oracle, ElasticSearch, PL/SQL
• Frontend programovanie – Angular 2, ReactJS
• High-speed asynchronous messaging
• Distributed computing– Hadoop
• Reactive and event-driven programming
• Microservices a containerized applications development, deployment a management (Mesos, Kubernetes)

Soft zručnosti:
• Analytické a logické myslenie
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
• Pragmatický, flexibilný a na cieľ orientovaný prístup k práci
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie
• Motivácia učiť sa nové technológie

Čo môžete očakávať od nás

• Zázemie a stabilitu jedného z globálnych lídrov IT poradenstva
• Priateľský a stabilný profesionálny tím v príjemnom pracovnom prostredí
• Coaching od skúsených kolegov
• Tréningová podporu pri získavaní nových znalostí
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Základnú zložku mzdy od 1 700 EUR/m. (brutto).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3398464  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 EUR/mesiac