CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Sharepoint Consultant

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície

Zaujímate sa o nové technológie v oblasti Sharepointu?

Máte záujem riešiť komplexnejšie úlohy spojené s návrhom E2E procesov?

Potom je pre Vás vhodná práve táto pracovná ponuka.

Do nášho tímu hľadáme kreatívneho consultanta, ktorý je pripravený popasovať sa s viac či menej náročnými úlohami. Budete mať príležitosť zapojiť sa do celého cyklu projektu od návrhu po samotnú dodávku komplexných integrovaných riešení, vrátane poskytovania servisných služieb pre implementované riešenia. Projekty sú zamerané na rôzne oblasti podnikania.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti

• Účasť na projektoch implementácie a podpory DMS systémov na báze Sharepoint
• Implementácia nových riešení na základe požiadaviek klienta resp. koncových užívateľov v prostredí Sharepoint
• Osobná účasť na zákazníckych stretnutiach
• Transformácia business požiadaviek do funkčnej špecifikácie
• Navrhovanie nových konceptov jednotlivých funkcionalít
• Priama komunikácia s koncovými resp. kľúčovými užívateľmi
• V prípade potreby aj vykonávanie supportu a školení pre koncových užívateľov

Čo od Vás očakávame

• Vysokoškolské vzdelanie (ideálne v oblasti informatika/informačné technológie)
• Praktické skúsenosti s analýzou požiadaviek a transformáciou do technickej špecifikácie
• Skúsenosti s implementáciou na báze Microsoft Sharepoint
• Výhodou je znalosť technológíí ako Nintex, BizzTalk, XML (e-forms)
• Skúsenosti s UI a UX oblasťou
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Veľmi vysoká schopnosť pracovať v tíme
• Pragmatický, flexibilný a zákaznícky orientovaný prístup k práci
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnej i ústnej forme

Čo môžete očakávať od nás

• Zázemie a stabilitu jedného z globálnych lídrov IT poradenstva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Tréningovú podporu pri získavaní nových znalostí
• Zdieľanie a výmenu skúseností na medzinárodnej úrovni
• Príležitostnú možnosť práce z domu
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Základnú zložku mzdy od 1 700 EUR/m. (brutto).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3370817  Dátum zverejnenia: 24.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 EUR/mesiac