CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Technický konzultant / vývojář – Salesforce

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem to je?

CGI má celosvětově 10 kompetenčních center na Salesforce. Chceš být součástí? Tým CGI Salesforce roste a společnost CGI hledá nové kolegy, kteří budou spolupracovat na místních a mezinárodních projektech. Salesforce začátečníci získají školení a poradenství od kolegů a senior pak získá příležitost vedení týmu a rozšíření znalostí na složitějších projektech, kde SF.com často není jedinou technologií, s níž pracujeme.
Nový kolega v týmu by měl být otevřen tomu, aby se naučil nové věci a flexibilně pracoval na různých typech projektů.
CGI dobře kombinuje zázemí jedné z největších IT společností po celém světě (CGI je Salesforce Platinum Partner s 10 centry kompetencí po celém světě - jedním v České republice) a lidský přístup k našim členům (bavíme se společně jak v práci tak i po ní).

Za co budeš zodpovědný?

• za vývoj a posílení nových a stávajících aplikací podporujících Salesforce a web, včetně analýzy systémů, návrhu, vývoje, implementace a údržby.
• zajištění očekávané úrovně výkonu aplikace
• doporučování, implementaci a testování strategie automatizace včetně nasazení komponentů Lightning, stránky Visualforce, třídy Apex a triggery
• za znalost technických Salesforce specifikací/omezení
• prohlubování vědomostí o Salesforce - Lightning komponentů, Salesforce DX a ochotu naučit se nové věci z portfolia SF.com

Co od Tebe budeme potřebovat za požadované dovednosti?

• programování plynule v Apex a důkladné chápání třídy Apexu
• detailní znalost práce s kódem
• pokročilé chápání datového modelu Salesforce.com, jak a kdy vytvořit vlastní objekty, objekty spojů a další položky modelu
• pochopení relačních databází (SQL, Oracle atd.)
• zkušenosti s programováním v jazyce JavaScript, HTML / DHTML
• porozumění principů architektury aplikací
• komunikační schopnosti a zkušenosti s F2F u klienta jsou výhodou
• být vysoce produktivní, pracující samostatně a současně v týmovém prostředí
• ochotný a dychtivý se naučit nové věci a přistupovat k nim s různými řešeními
• mít komunikační dovednosti v angličtině a plynulou znalost českého / slovenského jazyka

Budeš součástí týmu Salesforce a mít možnost:

• být součástí jedné z největší IT profesionální organizace s individuálním přístupem k jednotlivým členům na místní úrovni (tým 10-15 lidí)
• rozšířit své dovednosti i mimo Salesforce - IoT, Analytics atd.
• profesního růstu - CGI podpoří vaše ambice
• získání nových certifikátů Salesforce a absolvování různých školení (i nejen orientovaných na SF)
• fajn kombinaci přátelského pracovního prostředí a stability jedné z největších IT společností v České republice
• podílu na zisku společnosti a možnost výhodně si koupit firemní akcie 1+1 ZDARMA
• dalšímu profesnímu rozvoji díky certifikovaným vzdělávacím programům
• rotace práce a příležitost být součástí i zahraničních projektů
• 25 dní dovolené a 3 sick days
• hrazená dlouhodobá nemoc nebo ošetřování člena rodiny (až 30 dní)
• stravenky
• Benefit plus program se štědrým měsíčním příspěvkem
• karta Multisport pro maximální wellness a sportovní vyžití
• firemní snídaně, sportovní aktivity, podpora dobrovolnictví a další...

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3361195  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.