CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Analyst / Programmer Java

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte príležitosť kde by ste mohli uplatniť Vaše znalosti programovania v JAVA?

Máte záujem získavať skúsenosti aj v ďalších oblastiach a technológiách?

Do nášho tímu hľadáme niekoľkých nových kolegov, ktorí budú spoluvytvárať profesionálne riešenia pre našich významných zákazníkov v oblastiach
  • systémovej integrácie,
  • vývoja a nasadenia SW riešení
  • podpory a údržby aplikácií.

Budete mať príležitosť spolupracovať so skúsenými IT profesionálmi a pri práci na reálnych projektoch sú otvorené výborné možnosti odborného rastu.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti

• Spolupráca na analýze požiadaviek zákazníka
• Spolupráca pri príprave návrhov špecifikácií a technických dizajnov riešení
• Vývoj a úprava systému podľa vytvorených špecifikácií
• Nasadenie a prípadné otestovanie vybraných častí systému
• Tvorba dokumentácie

Čo od Vás očakávame

• VŠ vzdelanie technického smeru (oblasť IT)
• Praktické skúsenosti s programovaním v Java
• Vítaná je predchadzajúca skúsenosť s analýzou, vývojom a testovaním SW riešenia, prípadne podporou a údržbou existujúceho riešenia u zákazníka
• Skúsenosti v niektorej z nasledujúcich oblastí výhodou:
Integračné technológie a nástroje (HTTP/HTTPS, JMS, JavaBeans, XML, XSLT, JUnit)
Jira SW / Jira Service Desk
• Znalosť anglického jazyka
• Analytické a logické myslenie
• Silná motivácia učiť sa nové technológie
• Tímovosť a proaktívny prístup k zvereným úlohám
• Mobilitu, flexibilitu a prispôsobivosť k zmenám

Čo môžete očakávať od nás

• Zázemie a stabilitu jedného z globálnych lídrov IT poradenstva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľský a stabilný profesionálny tím
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
• Tréningovú podporu pri získavaní nových znalostí
• Zdieľanie a výmenu skúseností na medzinárodnej úrovni
• Akciový program pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Širokú škálu ďalších firemných benefitov a športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Karkesová
Tel.: +421257882111
E-mail: poslať životopis
ID: 3207505  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.