CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Infrastrukturní Specialista/Architekt

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem to je

Hledáme nového člena týmu, který nám pomůže dotáhnout projekty, pro klienty operující primárně ve finanční sféře, do zdárného konce.
Ideálním profilem je kandidát na úrovni juniora/mediora s přímou zkušeností a znalostí IT infrastruktury, jejího fungování a principů, schopný detekovat a analyzovat výkonové a funkční problémy na úrovni sítě, operačního systému i běžících aplikací. Práce infrastrukturního specialisty zahrnuje zejména návrh architektury, instalaci i údržbu různých typů IT infrastruktur. Součástí je i zodpovědnost za kontinuální rozvoj, správu a monitorování IT systémů.

Co od Vás budeme potřebovat

• Zkušenost s designem architektury a instalací různých typů IT infrastruktur
• Zběhlost v administraci relačních databází, zejména Oracle, znalost administrace PostgreSQL ,MSSQL, MySQL, případně dalších výhodou
• Praxi v OS Unix (RedHat), Windows administraci a automatizaci
• Znalost skriptování na úrovni OS (CMD, Powershell, Bash, Python)
• Zkušenost s analýzou a laděním problémů a studiem síťové komunikace v počítačových sítích (Wireshark, TCPdump, Procexp, Procmon, ...)
• Znalost LAN/WAN technologií a komunikačních protokolů
• Znalost webových a aplikačních serverů (IIS, Apache, Tomcat, JBoss, ...)
• Pokročilou angličtinu a zároveň plynulou češtinu/slovenštinu

Povědomí o základech programování vítáme (C, Java, Python).

Rádi bychom získali do týmu schopného a motivovaného kolegu se smyslem pro týmovou spolupráci, který se nebojí otevřeně sdílet své nápady a realizovat je.

Co nabízíme

• Velmi příjemnou kombinaci přátelského pracovního prostředí a stability jedné z největších IT společností v České republice
• Podíl na zisku společnosti a možnost výhodně si zakoupit firemní akcie
• Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji prostřednictvím certifikovaných vzdělávacích programů
• Možná rotace práce a příležitost být součástí projektů pro zahraniční klienty
• 25 dní dovolené a sick days
• Plně hrazená dlouhodobá nemoc
• Stravenky
• Benefit plus program se štědrým měsíčním příspěvkem
• Multisport karta
• Firemní snídaně, sportovní aktivity, podpora dobrovolnictví a další...

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Rusko, Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3167330  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.