Predajca/konzultant/dizajnér/architekt v kuchynskom štúdiu.

CFT s.r.o.

Miesto práce
Košice, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME nového kolegu na pozíciu projektant - dizajnér - predajca v našom modernom štúdiu DanKuchen v Košiciach. Požadujeme kreatívnosť, samostatnosť, technické myslenie a spoľahlivosť. Ponúkame vzdelávanie a kariérny rast. Individuálny prístup a hodnotenie. A to všetko v príjemnom kuchynskom štúdiu s veľkým potenciálom rastu.

Náplň práce:
- príprava podkladov od návrhu až po realizáciu
- komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za organizovanie práce v rámci objednávok a montáži
- pôsobenie vo funkcii kontaktnej osoby pre externých aj interných zákazníkov, odberateľov a dodávateľov

Nový člen nášho teamu získa:

- firemný telefón
- vzdelávanie
- individuálne finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Prosím uchádzačov aby zaslali tieto dokumenty:

- súhlas so spracovaním osobných údajov
- životopis
- motivačný list

Pozícia je vhodná pre skúsených ale aj pre úplných začiatočníkov. Dôležitý je Váš prístup k práci, k zákazníkom, k vzdelávaniu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, dizajn,

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by ste si mali určite so sebou pribaliť.

- príjemné vystupovanie
- komunikačné schopnosti (osobne, telefonicky, elektronicky)
- zvládanie námietok klienta
- rozhodnosť a dravosť
- schopnosť samostatného myslenia a konania
- pozitívny prístup k vzdelávanie a rozvoju schopnosti a zručností

CFT s.r.o. je dodávateľom špičkových rakúskych kuchýň DanKuchen, spotrebičov Siemens, Bosch, Electrolux, AEG a iných.

Ak hľadáte dokonalé spracovanie, špičkovú kvalitu, dizajn a dlhodobú záruku, kuchyne DanKuchen sú tým, čo splní Vašu predstavu o dokonalej kuchyni.

Ponúkame širokú paletu kuchýň od moderných po klasické v mnohých modelových radoch. Od prevedenia vo fólii, vo vysokom lesku, cez lakované až po dýhované.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2884665  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou + odmeny