Konzultant v oblasti energetiky

ČEZ Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj energetických produktov (elektrina a plyn) zákazníkom vo zverenom regióne,
- získavanie nových zákazníkov v segmente malých a stredných firiem (SME),
- analyzovať energetické potreby pridelených zákazníkov, aktívny prístup k zákazníkom vo forme konzultácií a riešenie ich požiadaviek,
- viesť a aktualizovať databázu zákazníkov podľa štandardov

- bezplatné produktové a predajné školenia
- možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti,
- zľavy na produkty spoločnosti
- výkonnostné a vernostné prémie
- úplná technická podpora

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu sa neváhajte prihlásiť do výberového konania. Môžete tak urobiť zaslaním životopisu. Odpovedať budeme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu a budú zaradení do užšieho výberu.
Spolu so životopisom pošlite prosím súhlas o uchovaní Vašich osobných údajov v nasledovnom znení: "Týmto dávam spoločnosti ČEZ Slovensko, s.r.o súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov po dobu 12 mesiacov v zmysle zákona č.428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti predaja produktov a služieb (energetika, poisťovníctvo, bankovníctvo, telekomunikácie, gastronómia) podmienkou.
- aktívny a podnikateľský prístup s orientáciou na výsledok a zákazníka
- komunikatívnosť, samostatnosť, lojalita, príjemné vystupovanie
- skúsenosti v oblasti akvizícii v B2B výhodou

ČEZ Slovensko je silný partner s rozsiahlymi skúsenosťami v energetike, s tradíciou a s medzinárodným zázemím. V roku 2005 bola zriadená organizačná zložka ČEZ SK pre podporu aktivít na Slovensku. Čoskoro získalo ČEZ Slovensko dôležitú pozíciu medzi spoločnosťami predávajúcimi elektrinu koncovým zákazníkom. V roku 2007 bolo rozhodnuté o zriadení samostatnej dcérskej spoločnosti ČEZ Slovensko, s.r.o..
ČEZ Group je najväčšia energetická spoločnosť v strednej a juhovýchodnej Európe, je zaraďovaná medzi najväčšie a najúspešnejšie európske spoločnosti podľa trhovej kapitalizácie. ČEZ Group je najväčší výrobca a distribútor energie v Českej republike a vlastní elektrárne v Poľsku, Rumunsku, Bulharsku a v Turecku, takisto prevádzkuje distribučné spoločnosti v Českej republike, Rumunsku, Bulharsku, a Turecku. ČEZ Group obchoduje s elektrinou na veľkoobchodnom trhu v týchto krajinách: Česká republika, Slovensko, Poľsko, Nemecko, Grécko, Kosovo, Srbsko, Bosna a Hercegovina a skupina je aktívna pri predaji elektrickej energie koncovým zákazníkom v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, na Slovensku a v Turecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3137695  Dátum zverejnenia: 4.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + variabilná zložka mzdy