Údržbár - mechanik merania a regulácie

ČEZ SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
január 2020
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiac ďalšie mzdové podmienky budú uchádzačom prezentované priamo na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis meracej a regulačnej techniky
- oprava a údržba slaboprúdových zariadení meracej a regulačnej techniky
- monitorovanie požadovaných technických parametrov tepelných zdrojov
- optimalizácia prevádzkových parametrov tepelných zdrojov
- opravy elektrických zariadení a bleskozvodov do 1 000 V

- 37,5 hodinový pracovný týždeň
- stravné lístky v hodnote 4,40 EUR
- príspevok na III. pilier DDP
- relaxačné poukážky
- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Ak Vás táto pracovná príležitosť zaujala, zašlite prosím žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu [email protected]
V žiadosti prosím uveďte súhlas s poskytnutím osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.
Vopred sa ospravedlňujeme záujemcom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, meranie a regulácia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ukončené úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru alebo vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
- orientácia na technológiu merania a regulácie
- platné osvedčenie podľa § 22 Vyhl. 508/2009 výhodou
- odolnosť voči pracovnému stresu

Poskytovanie služieb pre obyvateľov, nebytové priestory - oprava v bytových domoch, vodoinštalačné práce, havarijné služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Volgogradská 88
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Mátheová
Tel.: 051/7567 708
E-mail: poslať životopis
ID: 3825186  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac