Administratívny pracovník v oblasti colnej deklarácie a zasielateľstva

CEVA Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora oddelenia colnej deklarácie, príprava reportov, fakturácia,
zakladanie dokladov a vedenie evidencie, práca v internom počítačovom systéme
• Komunikácia prevažne s kolegami (odd. colná deklarácia, prevádzka zasielateľstva,
finančné odd., vedúci pobočky) ale aj so zákazníkmi ; komunikácia aj v anglickom
jazyku
• Administratívna práca v oblasti zasielateľstva (príprava reportov, práca s dokumentami,
prijímanie a odovzdávanie, fakturácia)
• Postupné preberanie úloh v súbehu dôkladného zaškolenia
• Podpora manažéra

• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Odborné školenie a možnosť profesionalizácie v odvetví colnej deklarácie a medzinárodného zasielateľstva (zamestnanec je v dennodennom kontakte s vysoko špecializovanými odborníkmi v oblasti)
• Príjemné prostredie
• Zaujímavé zamestnanecké benefity:
- III. piliér
- MultiSport Karta
- Kurzy Anglického jazyka
• Možnosť nástupu je ihneď

V prípade, že Vás naša ponuka práce zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v SLOVENSKOM jazyku cez našu firemnú HRlinku:

Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať profilu vhodného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené VŠ vzdelanie
• Pozícia ja vhodná aj pre absolventov, skúsenosti s kancelárskou prácou resp. komunikáciou v nadnárodných korporáciách sú vítané
• Veľmi dôležitá je spoľahlivosť, dôkladnosť, zodpovednosť
• Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
• Užívateľská znalosť práce s PC - MS Office, hlavne MS Excel
• Aktívny prístup k práci, samostatnosť

CEVA Logistics je jednou z popredných globálnych logistických spoločností, ktorá poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, zmluvnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie.
www.cevalogistics.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3768578  Dátum zverejnenia: 23.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac