Administratívny pracovník v oblasti colnej deklarácie a zasielateľstva

CEVA Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna podpora oddelenia colnej deklarácie, príprava reportov, fakturácia,
zakladanie dokladov a vedenie evidencie, práca v internom počítačovom systéme
• Komunikácia prevažne s kolegami (odd. colná deklarácia, prevádzka zasielateľstva,
finančné odd., vedúci pobočky) ale aj so zákazníkmi ; komunikácia aj v anglickom
jazyku
• Administratívna práca v oblasti zasielateľstva (príprava reportov, práca s dokumentami,
prijímanie a odovzdávanie, fakturácia)
• Postupné preberanie úloh v súbehu dôkladného zaškolenia
• Podpora manažéra

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.150,- EUR

• Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
• Odborné školenie a možnosť profesionalizácie v odvetví colnej deklarácie a
medzinárodného zasielateľstva (zamestnanec je v dennodennom kontakte s vysoko
špecializovanými odborníkmi v oblasti)
• Príjemné prostredie
• Zaujímavé zamestnanecké benefity:
- III. piliér
- MultiSport Karta
- Kurzy Anglického jazyka
• Možnosť nástupu je ihneď

V prípade, že Vás naša ponuka práce zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v SLOVENSKOM jazyku cez našu firemnú HRlinku:

Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať profilu vhodného kandidáta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené VŠ vzdelanie
• Pozícia ja vhodná aj pre absolventov, skúsenosti s kancelárskou prácou resp. komunikáciou v nadnárodných korporáciách sú vítané
• Veľmi dôležitá je spoľahlivosť, dôkladnosť, zodpovednosť
• Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
• Užívateľská znalosť práce s PC - MS Office, hlavne MS Excel
• Aktívny prístup k práci, samostatnosť

CEVA Logistics je jednou z popredných globálnych logistických spoločností, ktorá poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, zmluvnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie. www.cevalogistics.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CEVA Logistics Slovakia s.r.o.
Ivanská cesta 30/B
82104 Bratislava
www.cevalogistics.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hrončeková, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3738431   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.150,- EUR