Plánovač logistiky - Control Room Specialist (práca na 2 zmeny)

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac2000 EUR - výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme našich nových analytikov, špecialistov. Pojem Controll Room je v našom ponímaní dôležité riadiace oddelenie, ktoré je úzko spojené s operatívou. Malý tím so šiestimi špecialistami a jedným Team Leaderom čaká práve na Teba! Hľadáme komunikatívneho, pohotového, analyticky a komplexne rozmýšľajúceho parťáka, alebo parťáčku, ktorý/á bude koordinátorom dôležitých procesov v operatíve. Ak si sa tu našiel/a, tak čítaj ďalej .

Určite sa nevyhneš úlohám, ako:
monitorovanie a realizácia pravidelného plánovania, ako napr. objem, či počet personálu
vypracovanie analýz krátkodobého a dlhodobého plánovania
organizovanie pravidelných a adhoc meetingov s lídrami na rôzne témy
aktívne sledovanie dôležitých ukazovateľov ich reportovanie tvojmu nadriadenému

Určite sa stretneš s pojmami produktivita, efektivita, či kapacita. Z nášho interného systému, ktorý je šitý na naše miery, budeš môcť získavať potrebné údaje. S Excelom budete blízky priatelia, nakoľko budeš potrebovať vytvárať grafy, kontingenčné tabuľky, či používať funkcie. Budeš mať priestor aj na komunikáciu v anglickom jazyku. Nakoľko táto pozícia je veľmi dôležitá, tak počítame s tvojou prítomnosťou aj cez soboty, na rannej či poobednej zmene. Ak si kreatívny a tvoje nápady prispejú k zlepšeniu procesov, určite budeš mať priestor na sebarealizáciu. Ak si orientovaný na čísla a si presvedčený, že by nám to spolu fungovalo,
pošli svoj životopis. Tešíme sa na TEBA!

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú, pracovná doba 5:45 - 14:00, 14:00 - 22:15 /vrátane soboty/
• Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
• Možnosti stravovania v firemnej kantíne (ako aj finančný príspevok)
• Edenred karta (stravovacia + darčeková karta)
• 10€ kredit na občerstvenie v nápojových a stravovacích automatoch
• Bezplatná autobusová doprava
• Príspevok zamestnávateľa na dôchodkové pripoistenie
• Životné poistenie
• Podpora neustáleho vzdelávania, možnosť kariérneho rastu
• Referral program odmena až do výšky 1000€
• Lojality bonus 200€ każdy rok
• Príspevok k narodeniu dieťaťa 150€ a uzavretiu manželstva 250€
• Darček k narodeninám, príspevok k okrúhlym narodeninám až do výšky 350€
• Rekreačný príspevok
• Darčekové, zľavové poukážky aj na nákup About you
• Svadobné voľno plne hradený zamestnávateľom
• Pravidelné firemné eventy
• Spýtaj sa HR manažéra – konzultácia s HR manažérom na pracovnoprávne témy
• Psychologické poradenstvo v náročných chvíľach odborné poradenstvo úplne
anonymne a diskrétne
• Vybavenie k práci – pracovné oblečenie, obuv Uvex

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

plánovač výroby, logistika

Počet rokov praxe

3

• Znalosť procesu plánovania výroby a metódy FIFO
• Skúsenosti s nastavením logistických procesov vo výrobe
• Logické myslenie
• Zodpovednosť, samostatnosť
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Skúsenosti s Power BI, prípadne Tableau sú vítané
• MS Excel na pokročilej úrovni /funkcie, kontingenčné tabuľky/

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human resources
E-mail: poslať životopis
ID: 4131294  Dátum zverejnenia: 15.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac