Hľadáme skúseného Shift Leadera pre našu rýchlo rastúcu spoločnosť s vynikajúcimi benefitmi!

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou
1 850 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus až do výšky 210€ + dochádzkový bonus do výšky 100 € (výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme šikovného Shift Leader-a, alebo Shift Leader-ku.
Privítame k sebe usmievavého parťáka, ale zároveň spravodlivého vodcu, ktorý má v krvi vedenie ľudí, je orientovaný na výsledky, vie na profesionálnej úrovni riešiť výzvy, ktoré prináša život.
Ak si pohotový, nebojíš povedať svoj názor, poznáš 5S, nemáš problém pracovať na 2 zmeny, občas aj v sobotu, máš rád prácu v kolektíve, tak čítaj ďalej.

Shift leader znamená pre nás kľúčový článok v strednom manažmente. Riadi pridelený tím operátorov a Team Leader-ov /120+ šikovných zamestnancov/. Reportuje nadriadenej pozícii Operations Manager-ovi.

Toto by ťa neminulo:
  • dbáš na správnosť chodu pridelenej zmeny a usmerňovanie tímu tak, aby dosahovali stanovené denné ciele,
  • zúčastňuješ sa pravidelných meetingov, prezentuješ svoje výsledky,
  • riešiš operatívne úlohy, ako aj vzniknuté adhoc situácie,
  • mesačne vyhodnocuješ výkon svojho tímu, poskytuješ spätnú väzbu
  • kooperuješ pri plánovaní zmien a počte pridelených zamestnancov
  • zaistenie BOZP na pracovisku, ako aj audit interných pravidiel

Ako shift leader budeš dôležitou spojkou medzi manažmentom a team leadrom, budeš zodpovedný za správnu prípravu denných, týždenných a mesačných reportov. Budeš používať naše interné systémy, tiež Excel – grafy, funkcie, kontingenčné tabuľky.
Ak máš nové nápady, poznáš pojem Kaizen a si presvedčený, že by nám to spolu klapalo, tak neváhaj a pošli o sebe krátke video, alebo CV v slovenskom a v anglickom jazyku.
Určite sa nebudeš nudiť, práce máme naozaj veľa.
Tešíme sa na teba.

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú, pracovná doba 5:45 - 14:00, 14:00 - 22:15 /vrátane soboty/
• Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
• Možnosti stravovania v firemnej kantíne (ako aj finančný príspevok)
• Edenred karta (stravovacia + darčeková karta)
• 10€ kredit na občerstvenie v nápojových a stravovacích automatoch
• Bezplatná autobusová doprava
• Podpora neustáleho vzdelávania, možnosť kariérneho rastu
• Príspevok zamestnávateľa na dôchodkové pripoistenie - 3.pilier
• Životné poistenie plne hradené zamestnávateľom
• Referral program odmena až do výšky 1000€
• Lojality bonus 200€ każdy rok
• Príspevok k narodeniu dieťaťa 150€ a uzavretiu manželstva 250€
• Darček k narodeninám, príspevok k okrúhlym narodeninám až do výšky 350€
• Rekreačný príspevok
• Darčekové, zľavové poukážky aj na nákup About you
• Svadobné voľno plne hradený zamestnávateľom
• Pravidelné firemné eventy
• Spýtaj sa HR manažéra – konzultácia s HR manažérom na pracovnoprávne témy
• Psychologické poradenstvo v náročných chvíľach odborné poradenstvo úplne
anonymne a diskrétne
• Vybavenie k práci – pracovné oblečenie, obuv Uvex

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Krízový manažment - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Minimálne 2 roky praxe na podobnej pracovnej
pozícii – predošlá skúsenosť s riadením ľudí
• Znalosť logistických procesov výhodou
• úroveň B1 anglického jazyka podmienka,
znalosť maďarského jazyka výhoda
• Riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť zdieĺať informácie, orientácia na
výsledok
• Analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita a
schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie
• Počítačové zručnosti na pokročilej úrovni

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human resources
E-mail: poslať životopis
ID: 4056670  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac