Medicínsky reprezentant

Ceumed s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1400 + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadanie a navštevovanie partnerov v danej oblasti.
- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
- Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi (dermatológ, pediater)
- Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Zastupovanie spoločnosti na výstavách a kongresoch.
- Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
- Reportovanie výsledkov a plánov nadriadenému
- Spracovanie objednávok, komunikácia s obchodnými partnermi
- Poskytovanie informácií o produktoch a akciách.

- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- mobilný telefón
- možnosť profesionálneho rastu
- Bezpečné medzinárodné zázemie.
- Motivujúce fin. ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- Flexibilné plánovanie.
- Školenia a ďalšie vzdelávania.
- Dobre naladený tím.

Spoločnosť sme založili s cieľom uľahčiť našim klientom život prostredníctvom kvalitných zdravotníckych potrieb. Na dosiahnutie tohto cieľa však nestačia len odborné znalosti a účinná prítomnosť firmy na trhu. Je na to potrebné oveľa viac. Je nevyhnutné poznať skutočné potreby a porozumieť ľuďom, ktorí deň čo deň zápasia so zdravotnými problémami. Práve preto je neustály vývoj a hľadanie inovačných riešení tým, čím sa líšime od ostatných.

Naša firma ako prvá vstúpila na trh s ponukou produktov pre potreby detí a sme hrdí na dosiahnuté výsledky, na medzinárodné zázemie a na to, že už piaty rok pôsobíme na trhu v stredoeurópskej krajine. Tu získané vedomosti zúročíme aj v iných oblastiach zdravotníctva, aby sme to, čo sme sa od bábätiek naučili, mohli odovzdávať ďalej aj dospelým.

Žiadosť o prácu: Očakávame len životopisy v angličtine!!
Svoje životopisy posielajte na túto e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolský titul (výhoda v oblasti medicíny, farmácie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vynikajúce komunikačné schopnosti, riešenie problémov a organizačné schopnosti.
- Konverzácia na úrovni aj v angličtine.
- Spoľahlivosť, presnosť.
- Flexibilita, schopnosť operatívne riešiť zadané úlohy.
- Vysokoškolský titul (výhoda v oblasti medicíny, farmácie).
- Skúsenosti s navštevovaním lekárov a lekární sú výhodou.
- Trvalé bydlisko v oblasti práce.
- Dynamická a komunikatívna osobnosť
- Vysoké pracovné nasadenie
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Tímový hráč
- Skúsenosti s priamym predajom sú výhodou

Dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť CEUMED s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2008. Zastupuje etablované značky a prináša vlastné, inovatívne portfólio dermokozmetiky, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov, napr. Laboratorios BABÉ, DOLOGEL, NOSKO, NOŠTEK, ELIMAX a iné.

Podrobnejšie o portfóliu nájdete na www.ceumedika.sk
ID: 3219438  Dátum zverejnenia: 30.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 + bonus