Prevádzkový elektrikár - § 22

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
od 5,80 EUR brutto/hodina ( podľa skúseností) + odmeny, prémie, príplatky, stravné lístky, benefity z Podnikovej kolektívnej zmluvy

Čo bude tvojou úlohou?

Do nášho tímu hľadáme šikovného prevádzkového elektrikára na obaľovaciu súpravu do Zvolena.
Pracovná náplň:
  • vykonávanie opravárenských prác podľa potreby, evidovanie technických údajov o priebehu a výsledkoch práce, dokumentácie o vykonanej montáži, pripojení, oprave alebo kontrole elektrických zariadení, rozvodov a ich súčastí.
  • plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

Aké sú naše požiadavky?

  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach § 22 alebo § 21,
  • Vodičský preukaz

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čo ti ponúkame?

dodatková dovolenka,
stravné v hodnote 4,80 EUR/deň,
odmeny za pracovné výročie,
2x ročne odmeny ( až do výšky 1-2 násobku platu),
cieľové prémie,
2x ročne dovolenkový príspevok,
príspevok na detskú rekreáciu,
vzdelávanie-školenia,
zdravotná starostlivosť.

Kto sme?

COLAS Slovakia, a.s. patrí od r. 2000 do medzinárodnej stavebnej skupiny Colas, ktorá je svetovým lídrom na trhu výstavby a údržby dopravnej infraštruktúry a priekopníkom inovatívnych riešení pre udržateľnú mobilitu s dôrazom na bezpečnosť, životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť.
Sú to naši zamestnanci s ich odbornými znalosťami, zručnosťami a odhodlaním, kto dláždi cestu k úspechu skupiny. Pracujeme ako tím a našu firemnú kultúru zosobňujú naše spoločné hodnoty:
#Starostlivosť, #Zdieľanie#Odvaha.
Každému členovi skupiny #otváramecestu k tomu, aby bol čo najlepší.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Stavebný priemysel

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Chceš vedieť, čo sa deje v Colase? Sleduj naše sociálne siete.
Nezaujala Ťa žiadna z pozícií?
Pošli nám svoj životopis!
[email protected]
ID: 3562654  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5,80 EUR brutto/hodina ( podľa skúseností) + odmeny, prémie, príplatky, stravné lístky, benefity z Podnikovej kolektívnej zmluvy