Prevádzkový elektrikár - § 22

CESTY NITRA, a.s.

Miesto práce
Smolenice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 5,80 EUR brutto/hodina ( podľa skúseností) + odmeny, prémie, príplatky, stravné lístky, benefity z Podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného prevádzkového elektrikára na obaľovaciu súpravu do Smoleníc.
Pracovná náplň:
- riadenie výrobnej linky ( cez PC) na výrobu asfaltových zmesí - právomoci zastavenia výroby a zabezpečenie opráv (vyhľadávanie závad a stanovovanie technológie opráv),
- vykonávanie opravárenských prác podľa potreby, evidovanie technických údajov o priebehu a výsledkoch práce, dokumentácie o vykonanej montáži, pripojení, oprave alebo kontrole elektrických zariadení, rozvodov a ich súčastí.
- práca na počítači- Excel, Word
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

dodatková dovolenka,
stravné v hodnote 4,80 EUR/deň,
odmeny za pracovné výročie,
2x ročne odmeny ( až do výšky 1-2 násobku platu),
cieľové prémie,
2x ročne dovolenkový príspevok,
príspevok na detskú rekreáciu,
vzdelávanie-školenia,
zdravotná starostlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach § 22.
- Práca na PC - Excel, Word je podmienkou
- Zváračský preukaz ( zváranie el. oblúkom alebo plynom) - výhodou, nie podmienkou,
strojnícky preukaz ( nakladače) výhodou, nie podmienkou,
- Vodičský preukaz C

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti investičnej výstavby, rekonštrukcií, opráv cestnej siete a predaja kameniva, štrkopiesku na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Murgašova 6
949 78 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Kozlová Zverková
Tel.: +421376920511
E-mail: poslať životopis
ID: 3430556   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 5,80 EUR brutto/hodina ( podľa skúseností) + odmeny, prémie, príplatky, stravné lístky, benefity z Podnikovej kolektívnej zmluvy