Strojník cestných a stavebných strojov - finišér, Banská Bystrica

CESTY NITRA, a.s.

Miesto práce
Zvolenská cesta 25, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojník cestných a stavebných strojov – finišér
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja - finišéru,
- odovzdanie prvotnej dokumentácie technikovi dopravy a mechanizácie, stavbyvedúcemu v stanovenom termíne,
- údržba pracovného stroja,
- starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu,
- kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja - finišéru, pred začatím práce, kontrola chodu a výkonu v priebehu práce,
- riadenie a obsluha pracovného stroja - finišéru, kontrola prevádzky a výkonu,
- efektívne využívanie pracovného stroja – s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM.

Vhodný kandidát je uchádzač, ktorý je držiteľom platného strojníckeho preukazu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestné staviteľstvo

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu stavebného stroja - ukladače živičných zmesí ( finišéry).

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti investičnej výstavby, rekonštrukcií, opráv cestnej siete a predaja kameniva, štrkopiesku na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Murgašova 6
949 78 Nitra

Kontakt

ID: 3260407   Dátum zverejnenia: 4.12.2017