Vodič

CESTY KOŠICE s.r.o.

Miesto práce
Pri hati, Džungľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do HPP.
Požiadavka na uchádzača vodičský preukaz skupiny C,E , Kvalifikačná karta vodiča, platné psychotesty,
Náplň práce:
Základné pracovné činnosti
-riadenie, obsluha a bežná údržba prideleného nákladného auta
-kontrola prevádzkyschopnosti nákladného auta
-dodržiavanie vyhlášky o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách
-údržba a bežné opravy prideleného nákladného auta, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných zariadení,
-vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta
-efektívne využívanie prideleného nákladného auta, s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM,

-zodpovednosť za technický stav prideleného nákladného auta, čistota

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

C, E

Sme stredne veľkou stavebnou spoločnosťou v oblasti inžinierskych stavieb. Hlavným zameraním firmy je výstavba, rekonštrukcie a opravy komunikácií, spevnených plôch, parkovísk. Prevádzame frézovanie asfaltových a betónových krytov vozoviek v akomkoľvek rozsahu, pokládky asfaltových krytov, zhotovovanie konštrukčných vrstiev, zemné práce, prepravu materiálu a stavebných strojov. Tieto práce realizujeme vlastnými strojnými zariadeniami a dopravnými prostriedkami, vlastnými zamestnancami. S dlhoročnými skúsenosťami v daných profesiách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3845252  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.