Špecialista predaja zájazdov na pobočke INVIA

CESTUJEME, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacPlus odmeny z predaja (Priemerný plat 800-1100 EUR NETTO pri TPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme šikovného, zodpovedného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu do nášho tímu na pozíciu predajca zájazdov. Nástup ASAP.

- Priamy predaj zájazdov a iných služieb CA INVIA
- Komunikácia s klientom a so zástupcami jednotlivých CK
- Starostlivosť o zákazníkov
- Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu
- Osobný styk so zákazníkmi
- Práca s PC, s rezervačnými systémami

PREČO INVIA.SK?
• Invia.sk je rýchlo expandujúca cestovná agentúra, ktorá sa zaoberá predajom zájazdov od renomovaných slovenských a českých CK
• Príjemné pracovné prostredie, najnovšie pracovné postupy a technológie
• Ponúkame vám interné vzdelávanie, zvýhodnené ceny na dovolenku nie len pre vás, ale taktiež pre vašich rodinných príslušníkov
• Možnosť dlhodobej spolupráce

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax v cestovnom ruchu vítaná (CK, CA, delegát, animátor)
• Schopnosť ponúknuť a predať
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav v slovenskom jazyku
• Veľmi dobrá orientácia na internete a PC
• Všeobecný prehľad
• Ochota učiť sa novým postupom
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť
• Flexibilita

Zastúpenie cestovnej agentúry INVIA.sk v Prievidzi, Trenčíne, Trnave a Topoľčanoch.

INVIA.sk
Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu.

Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2430941  Dátum zverejnenia: 16.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac