Reagujte bez životopisu

Animátor v škole v prírode a letnom tábore

Cestovná kancelária Vida s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
8.4.2024
800 - 1 300 EUR/mesiacPlat je vyplácaný na základe počtu odpracovaných turnusov v mesiaci. Minimálne 1 turnus (5 dní).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Animátor v letných táboroch a školách v prírode po celom Slovensku.

Zabezpečené bezplatné ubytovanie, stravovanie a zaškolenie.

V prípade záujmu o viac informácií nás prosím kontaktujte cez email.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- pozitívny vzťah k práci s deťmi
- ostatné ťa naučíme

Cestovná kancelária Vida vznikla na pevných základoch spoločnosti Rekreačné strediská Slovakia, ktorá sa pohybuje v oblasti detskej rekreácie už dlhých 27 rokov. Spoločne tak vytvárame jedinečný projekt, a ako jediný na trhu ponúkame garanciu kvality nie len služieb cestovného ruchu, ale aj služieb ubytovania.
ID: 4512976  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac