Obchodný referent v cestovnej kancelárii

Cestovná kancelária GLOBTOUR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.05.2019
800 eur základná zložka platu + do 650eur k platu prislúcha aj pohyblivá čiastka ktorá je závislá od mesačnej produktivity zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň je komunikácia so zákazníkom, predaj, finančné a administratívne vedenie pobočky. Kontrola faktúr. Sledovanie platieb. Ekonomická agenda cestovnej kancelárie. Požadovaná je skúsenosť s prácou v cestovnej kancelárii.

Vybraných uchádzačov o zamestnanie kontaktujeme najneskôr do 10 dní po uplynutí inzerátu. V prípade že Vás spätne nekontaktujeme znamená to že ste neprešli výberom. Ďakujeme
Kontaktujte nás výhradne emailom!!
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

cestovná kancelária

Počet rokov praxe

2

Veľmi dobré komunikačné a obchodné schopnosti. Milé a príjemné vystupovanie. Aktivita a samostatnosť pri práci.

Cestovná kancelária GLOBTOUR ako člen Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr má na trhu cestovného ruchu dlhodobú tradíciu. Patríme medzi TOP 10 najúspešnejších cestovných kancelárií na Slovensku a naše pobočky sme rozšírili aj do Českej republiky. V súčastnosti intenzívne venujeme čas do online predaja pričom spolupracujeme s vyše 500 ďalšími cestovnými kanceláriami a agentúrami.

Vďaka našim službám s nami cestuje od roku 1991 veľké množstvo spokojných zákaznikov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 701685  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur základná zložka platu + do 650eur k platu prislúcha aj pohyblivá čiastka ktorá je závislá od mesačnej produktivity zamestnanca