Úctovník

Cestovná kancelária GLOBTOUR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.5. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidenica účtovných dokladov - vystavovanie, zapisovanie.
Pomocné účtovné práce, rozlišovanie faktúr a platieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Cestovná kancelária GLOBTOUR má na trhu cestovného ruchu dlhodobú tradíciu. Patrí medzi TOP 10 úspešných cestovných kancelárií na Slovensku.
Vďaka našim službám máme oddovolenkovaných veľké množstvo spokojných zákazníkov. Spolupracujeme s vyše 500 ďalšími agentúrami a CK.
Rozšírili sme pobočky aj v Českej republike, ktorých sieť sa rozširuje.
Dlhoročne máme zabezpečený ONLINE predaj.
Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GLOBTOUR GROUP a.s.
Pánska 12
811 01 Bratislava
ID: 3888603  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac