Pobytový delegát na Slnečnom pobreží

Cestovná kancelária FIFO s r.o.

Miesto práce
Bulharsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.06.2024
1 300 EUR/mesiacVýška odmeny závisí od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná kancelária FIFO hľadá skvelého delegáta na Slnečné pobrežie na obdobie od 11.6.2024 do 10.9.2024.
Čo od Teba očakávame :
* Osvedčenie „sprievodca cestovného ruchu – podmienka
* Výbornú znalosť anglického jazyka
* Odolnosť voči stresu, výnikajúce organizačné schopnosti
* Vysokú mieru asertivity, spoľahlivosti, proklientský prístup
* Možnosť vycestovať na celú sezónu

Čo bude Tvojou prácou
* Budeš prvou tvárou cestovnej kancelárie , ktorú uvidia klienti po prílete do destinácie
* Budeš sa starať o bezproblémový a pohodový pobyt klientov
* Budeš pripravovať uvítacie materiály pre klientov
* Budeš pomáhať pri riešení štandartných aj neštandartných situácií či už na letisku alebo v ubytovacom zariadení či počas transferov
* Budeš sa podieľať na koordinácií transferov a zabezpečovať včasné informovanie klientov o odchode ich transferového autobusu
* Budeš organizovať úvodné informačné stretnutia a priebežné stretnutia s klientmi na hoteloch
* Budeš nápomocný klientom v prípade vzniknutých poistných udalostí v mieste pobytu
* Odprezentuješ klientom fakultatívne výlety organizované v mieste pobytu a sprostredkuješ predaj týchto výletov.
* Budeš pravidelne komunikovať s centrálou cestovnej kancelárie a s miestnym partnerom CK.

Byť súčasťou CK FIFO je radosť a to aj pre tieto dôvody:
* Atraktívna práca s ľuďmi v známom letovisku
* Loajálnosť voči zamestnancom, profesná podpora a pomoc
* Doprava do/z destinácie, ubytovanie, stravovanie, komplexné cestovné poistenie, ošatenie delegáta
* Zaujímavé finančné ohodnotenie, zarábaš a žiješ atmosférou rušného letoviska
* Odborné školenie delegátov
* Služobný telefón, notebook a ďalšie kvalitné materiálne a technické vybavenie

V prípade záujmu pošli žiadosť na mailovú adresu : [email protected] najneskôr do 10.04.2023.
Žiadosť musí obsahovať celé meno, telefonický a e-mailový kontakt, úplnú adresu. K žiadosti prilož životopis a motivačný list, osvedčenie "Sprievodca cestovného ruchu" prípadne iné prílohy preukazujúce Tvoje schopnosti. Do emailu zároveň skopíruj nižšie uvedený súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie: Zaslaním žiadosti, životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov ( ďalej len „dokumentácia“) v súvislosti so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie na zverejnenú pracovnú pozíciu, vyjadrujem vedome svoj dobrovoľný a slobodný súhlas spoločnosti Cestovná kancelária FIFO s r.o. IČO: 31443770, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava v oddieli Sro, vložka č.: 3239/T ( ďalej len „CK FIFO“) na spracúvanie mojich osobných údajov uvedených v doručenej dokumentácii a osobných údajov, ktoré o mne CK FIFO získala v súvislosti s výberovým konaním a /alebo pohovorom v súvislosti s výberovým konaním na pozíciu, o ktorú som prejavil záujem, na účel zaradenia mojich osobných údajov do evidencie uchádzačov o zamestnanie v CK FIFO. Tento súhlas udeľujem na dobu 1 roka od jeho poskytnutia. Súhlas môže byť odvolaný kedykoľvek oznámením o odvolaní súhlasu zaslaným písomne na adresu CK FIFO resp. elektronicky na adresu [email protected]. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Zároveň vyhlasujem, že som sa oboznámil a som si vedomý všetkých svojich práv stanovených v nariadení Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES v znení neskorších predpisov (ďalej len „Nariadenie GDPR“) a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len „Zákon“). Uchádzač zároveň potvrdzuje, že poskytnuté údaje sú pravdivé a presné.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorých pozveme na osobný
pohovor. Ostatným uchádzačom nebudeme odpovedať. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie v odbore cestovný ruch. Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii alebo všeobecne v cestovnej kancelárii, či ako sprievodca/delegát sú výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v cestovnom ruchu alebo na pozícii sprievodca poznávacích zájazdov alebo pobytový delegát je veľkou

Hľadá sa človek s organizačnými a komunikačnými schopnosťami so zmyslom pre detail a s pozitívnym prístupom k práci a k riešeniu potrieb priamo klientov.
Hovorí Ti niečo zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita a ochota učiť sa nové veci? Tak neváhaj a poď k nám!

Cestovná kancelária pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1990. Poskytuje širokú paletu služieb od letných zahraničných dovoleniek, cez poznávacie zájazdy, City Breaks. CK FIFO patrí do desiatky najväčších cestovných kancelárií na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Stoláriková
Tel.: 033/762 86 94
E-mail: poslať životopis
ID: 4535469  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac