Logo Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Spoločne objavujeme Slovensko! Pridaj sa k nám ako vodič autobusu na vnútroštátnu linku a zájazdy!

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacPráca na zmeny. Odmena 100 € za deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu vodičov pre luxusné autobusy MAN a NEOPLAN!

Hľadáme vodičov pre vnútroštátne linky 102 519 a 102 516 s automatickou prevodovkou, s odchodom z Bratislavy.

Našimi trasami sú Bratislava - Trnava - Nitra - Zvolen - Lučenec - Rimavská Sobota - Rožňava - Košice (102 519) a Bratislava – Nitra - Banská Bystrica - Poprad - Prešov (102 516).

Ponúkame vám možnosť práce nielen na linkách, ale aj na zájazdoch, čím si môžete prispôsobiť pracovný harmonogram svojim potrebám.

Čo ponúkame:

  • Luxusné moderné autobusy značky MAN a NEOPLAN, ktoré sú v priemere len 3 roky staré
  • Pohodlná jazda v dvoj-osádkach
  • Znížené ceny prepravy pre rodinných príslušníkov, aby ste mohli cestovať s vašimi blízkymi za výhodné ceny

Aktuálne hľadáme vodičov hlavne z Bratislavy a jej okolia!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internetový prehliadač - Základy

Vodičský preukaz

B, D

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Nutnosť vlastniť všetky platné doklady potrebné k vedeniu autobusu, vrátane KKV.

Ak máte kompletné potrebné dokumenty a ste pripravení pridať sa k nám, pošlite nám svoj životopis a preukážte svoju schopnosť zabezpečiť bezpečnú a spoľahlivú prepravu našich klientov.

Pridajte sa k nášmu tímu a buďte súčasťou našej dynamické a úspešnej spoločnosti!

Cestovná kancelária DAKA s 12 ročnou históriou, sa špecializuje na organizáciu poznávacích zájazdov. Svojim klientom poskytuje unikátne zážitky a možnosť objavovať nové destinácie v pohodlí moderných autobusov alebo letecky.

Kontakt

ID: 4823541  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac