Logo Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Travel Experience Specialist - Špecialista/ka na zážitky z cestovania

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Miesto práce
Hamuliakovo 342, Hamuliakovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pripravení vydať sa na vzrušujúcu cestu s nami? Hľadáme dynamického, vynaliezavého a odolného člena tímu, ktorý by sa k nám pripojil ako operátor call centra v cestovnej kancelárii DAKA.

Táto úloha nie je len o odpovedaní na hovory – je to o tom, byť hlasom odbornosti a profesionality pre našich vážených klientov.

Budete hrať kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní toho, aby ich otázky a požiadavky boli riešené s maximálnou starostlivosťou.

Ale to nie je všetko. Vaše každodenné úlohy budú zahŕňať všetko od interakcie s klientmi cez telefón a online kanály až po nadviazanie nových partnerstiev s hotelmi po celom svete. Navyše budete mať príležitosť skutočne ovplyvniť zabezpečenie hladkých a nezabudnuteľných cestovateľských zážitkov pre našich klientov.
Pridajte sa k nám pri formovaní nezabudnuteľných ciest a plnení snov. Prihláste sa teraz a vydajme sa spolu na toto dobrodružstvo!

• Ponúkame stabilnú prácu v rámci poprednej spoločnosti v odvetví turizmu.
• Príjemný team.
• Obedy platené zamestnávateľom.
• Zľavy na zájazdy poskytované našou spoločnosťou.

CK DAKA bude kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria uvedenej pracovnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové a internetové zručnosti sú základ
Komunikačné zručnosti
Proaktívny prístup
Samostatnosť
Zodpovednosť

Logické myslenie

Cestovná kancelária DAKA s 12 ročnou históriou, sa špecializuje na organizáciu poznávacích zájazdov. Svojim klientom poskytuje unikátne zážitky a možnosť objavovať nové destinácie v pohodlí moderných autobusov alebo letecky.

Kontakt

ID: 4821582  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac