Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu (MKD)

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacPráca od pondelka do piatku. Odmena až 0,23 € za kilometer. V priemere sa najazdí 10 000 kilometrov mesačne (2 300 € odmena).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na zánovné kamióny značky MAN s automatickou prevodovkou pre našu divíziu kamiónovej dopravy.

Jazdí sa od pondelka do piatku najmä Slovensko, Česká republika a Maďarsko.

Možné kombinovať prácu na kamióne s prácou v autobuse na zájazdoch, či pravidelných linkách, ale nie je to podmienkou.

Aktuálne hľadáme šoférov z Bratislavy a okolia. Naše depo sa nachádza v Hamuliakove.

Luxusné moderné kamióny - v priemere 3 roky staré, odmena za najazdené kilometre.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internetový prehliadač - Základy

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Nutnosť vlastniť všetky platné doklady potrebné k vedeniu kamiónu, vrátane KKV.

Cestovná kancelária DAKA s 12 ročnou históriou, sa špecializuje na organizáciu poznávacích zájazdov. Svojim klientom poskytuje unikátne zážitky a možnosť objavovať nové destinácie v pohodlí moderných autobusov alebo letecky.
ID: 4429690  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac