Predajca zájazdov

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 700 EUR/mesiacZákladný plat + provízia z predaných zájazdov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov na pozíciu predajca zájazdov v Cestovnej kancelárií DAKA na pripravovanú pobočku do Banskej Bystrice.

Náplňou práce je predaj zájazdov na pobočke, telefonovanie s klientami, vybavovanie online požiadaviek a e-mailov.

Práca v pobočke v Banskej Bystrici, ktorá bude umiestnená v Nákupnom centre Terminál.

Pracovná doba od 09.00 - 20.00 hod. krátky a dlhý týždeň.

Práca vyžaduje zvládanie stresových situácii a slušné vystupovanie.

Práca v stabilnej cestovnej kancelárií
Zaujímavá práca
Zamestnanecké zľavy na zájazdy
Obed hradený zamestnávateľom

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu posielajte Vaše životopisy v slovenskom jazyku emailom na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Chrome - Pokročilý

Počítačové a internetové zručnosti sú základ
Komunikatívnosť
Aktívny prístup
Samostatnosť
Zodpovednosť

Cestovná kancelária DAKA s 12 ročnou históriou, sa špecializuje na organizáciu poznávacích zájazdov. Svojim klientom poskytuje unikátne zážitky a možnosť objavovať nové destinácie v pohodlí moderných autobusov alebo letecky.
ID: 4342497  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac