Reagujte bez životopisu

Vodič autobusu na vnútroštátnej linke, alebo na zájazdy

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacPráca na smeny. Odmena 70 € za deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na autobusy značky MAN a NEOPLAN s automatickou prevodovkou pre vnútroštátne linky:
102 519: Bratislava - Trnava - Nitra - Zvolen - Lučenec - Rimavská Sobota - Rožňava - Košice - Michalovce – Humenné
102 516: Bratislava – Nitra - Banská Bystrica - Poprad - Prešov
so začiatkom v Bratislave, Nitre, Košiciach a Hamuliakove.
A rovnako aj pre zahraničné zájazdy:
Chorvátsko, Francúzsko, Taliansko, Poľsko, Rakúsko a ďalšie.
Možné kombinovať prácu na linke so zájazdami.

Aktuálne hľadáme šoférov najmä z Nitry, z Košíc a z Bratislavy a okolia.

Rovnako hľadáme šoféra z okolia Hrnčiarovce nad Parnou pre firemnú prepravu cez pracovné dni.

Luxusné moderné autobusy - v priemere 2 roky staré, jazda v dvoj-osádkach. Znížené ceny prepravy pre rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internetový prehliadač - Základy

Vodičský preukaz

B, D

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Nutnosť vlastniť všetky platné doklady potrebné k vedeniu autobusu, vrátane KKV.

Cestovná kancelária DAKA s 12 ročnou históriou, sa špecializuje na organizáciu poznávacích zájazdov. Svojim klientom poskytuje unikátne zážitky a možnosť objavovať nové destinácie v pohodlí moderných autobusov alebo letecky.
ID: 3994887  Dátum zverejnenia: 23.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac