VAT Officer Assistant

CESSCO Cash Back VAT Reclaim SRO

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce

  • selekce daňových dokladů pro nárok zahraniční daně u klienta
  • zpracování dokumentace pro podání žádostí o vrácení zahraniční daně
  • aktivní komunikace s klientem, kancelářemi Cash Back a daňovými úřady
  • kancelářské práce se soubory nároků zahraniční daně
  • sledování legislativy, směrnic a změn týkajících se využití nárokování daní
  • práce se systémem CBO (Cash Back Online), zákaznický servis

Požadavky

  • dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • zaměření na výsledky, iniciativa, přizpůsobivá a flexibilní osobnost
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka, PC, MS Office, řidičský průkaz
  • profesionalita, loajalita, oddanost, ochota cestovat, smysl pro humor

Nabízíme

  • práci v inovativním šesti hodinovém pracovním bloku od 09:00 do 15:00 bez přestávek *
  • přátelské pracovní prostředí v malém teamu s otevřenými zaměstnaneckými výhodami
  • služební vůz do osobního užití, notebook, mobilní telefon, možnost cestovat do zajímavých míst
  • plat na základě vzájemné dohody

  • hlavní pracovní poměr vyžadující schopnost koncentrace, cestování ke klientovi před, od klienta po pracovním bloku, v případě nutnosti využití celé pracovní doby možnost home office, v případě nutnosti dokončení práce u klienta závisí na pracovní době klienta

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3175907  Dátum zverejnenia: 1.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.